آتشفشان ایسلند باز هم برای بارسا دردسر ساز شد

 

انفجارهای آتشفشانی ممکن است بار دیگر برنامه سفر تیم گواردیولا را به خطر بیندازد وبه همین دلیل باشگاه بارسلونا اعلام کرد در انتظار یک سفر زمینی دشوار به لندن برای انجام دیدار فینال چمپیونزلیگ است.

فینال چمپیونز لیگ

   آتشفشان گریمس ووتن در ایسلند روز شنبه بار دیگر فعال شد و مانند سال گذشته ابری از خاکستر را به آسمان فرستاد. اتفاق سال گذشته موجب لغو شدن بسیاری از پروازها در سراسر اروپا شد.

هواشناسان اعلام کردند فوران آتشفشانی امسال به اندازه سال گذشته جدی نیست اما با این وجود می تواند برای تیم بارسا دردسر ساز باشد.

یکی از سخنگوهای باشگاه کاتالانی اعلام کرد این باشگاه سایر روشهای حمل و نقل را بررسی خواهد کرد. این در حالی است که حدود 20 هزار طرفدار بارسا نیز برای فینال ومبلی راهی لندن خواهند شد.

 او به خبرنگاران گفت:" ما در حال حاضر به سایر منابع اطلاعاتی که در دسترس داریم، اعتماد کرده ایم. منتظر هستیم تا ببینیم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

 انتظار می رود خاکسترهای آتشفشانی تا امروز به اسکاتلند برسد و تا روز پنج شنبه یا جمعه به انگلیس و سایر کشورهای غرب اروپا نیز خواهد رسید.

اگر پروازها لغو شوند، احتمال آبی و اناری ها  مجبور خواهند شد برای رسیدن به دیدار فینال 1500 کیلومتر سفر زمینی را تحمل کنند. گزینه دیگر می تواند رفتن به پاریس و سپس سفر با قطار به لندن است. البته برنامه فعلی بارسایی ها این است که صبح پنج شنبه به لندن پرواز کنند.

اگر آنها مجبور شوند به صورت زمینی به لندن سفر کنند، خاطره سفر سال گذشته شان به میلان برای قرار گرفتن مقابل اینتر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان تکرار خواهد شد. آبی و اناری ها در آن دیدار 3-1 شکست خوردند.

/ 0 نظر / 3 بازدید