صعود قاطعانه ذوب‌آهن به جمع هشت تیم


ذوب‌آهن ایران توانست با نتیجه 4 بر یک النصر عربستان را در اصفهان شکست دهد تا همراه سپاهان دیگر نماینده ایرانی باشد که به جمع هشت تیم برتر آسیا می‌پیوندد.

دیدار تیمهای ذوب آهن ایران و النصر عربستان از ساعت 19:15 امروز در ورزشگاه فولادشهر برگزار شد که نماینده کشورمان موفق شد با نتیجه چهار بر یک پیروز شود و به جمع هشت تیم برتر آسیا بپیوندد.

 

محمد قاضی (ثانیه 33)، ایگور کاسترو (6 و 63) و شاهین خیری (74) گلهای ذوب آهن را به ثمر رساندند.

 

پس از اینکه داور به نشانه آغاز بازی در سوت خود دمید و مسابقه دو تیم ذوب آهن و النصر آغاز شد، این نماینده ایران بود که به سمت دروازه عربستانی‌ها هجوم برد و در ثانیه های آغازین مسابقه محمد قاضی توسط پاسی که خلعتبری به او داد صاحب موقعیت شد و با فریب دادن تمام مدافعان النصر توپ را وارد دروازه کرد تا سریع ترین گل‌ لیگ قهرمانان را به ثمر برساند.

 

حمله‌های ذوب آهن همچنان ادامه پیدا کرد تا این که ایگور کاسترو روی کرنری که از سمت چپ دروازه النصر ارسال شد گل دوم را وارد دروازه عبدالله العنزی کند.

 

در ادامه بازی‌ درخشش خلعتبری محسوس بود و از زمین تیمش پاس بلندی را برای کاسترو ارسال کرد اما موقعیتی که کاسترو در شرایط تک به تک به دست آورد با اختلاف از کنار دروازه النصر به بیرون رفت.

 

در دقیقه‌های پایانی این نیمه بازیکنان النصر پشت محوطه جریمه ذوب آهن صاحب موقعیت شدند اما نتوانستند از آن بهره‌ای ببرند.

ذوب آهن که با اندوخته دو گل برای آغاز نیمه دوم وارد زمین شده بود بازی را آرام‌تر شروع کرد. اما باز هم اندیشه‌های ابراهیم‌زاده بر دراگان اسکوکیچ چربید و در نهایت ایگور کاسترو در شصت و سومین دقیقه بازی روی پاس قاسم حدادی فر صاحب موقعیت شد و توانست دومین گل خود را وارد دروازه النصر کند و ذوب‌آهن را 3 بر صفر از النصر پیش بیندازد.

چهار دقیقه پس از این گل النصری‌ها توسط بدر ‌المطاوا توانستند یکی از گل‌های خورده را جبران کنند.

در محوطه جریمه النصر توپی نصیب خلعتبری شد اما پس از چند حرکت نمایشی مدافعان حریف توپ او را دفع کردند که در برگشت این توپ به شاهین خیری رسید و او توانست با شوتی از پشت محوطه جریمه در دقیقه 74 توپ را به کنج دروازه العنزی بچسباند.

حسین عبدالغنی در دقیقه 88 بازی با کارت قرمز داور مواجه شد تا النصر دقیقه های پایانی را 10 نفره ادامه دهد.

ذوب آهن با این برد توانست همراه سپاهان، دیگر نماینده اصفهانی ایران به جمع هشت تیم برتر آسیا بپیوندد.

/ 1 نظر / 3 بازدید
amir14

سلام..وب باحالی داری یا تبادل لینک موافقی؟