عماد هم پرسپولیسی میشود ؟


مسئولان تیم فوتبال پرسپولیس مجددا خواهان حضور عمادرضا در این تیم شدند اما این مساله در شرایطى به وقوع مى پیوندد که رابط عمادرضا وباشگاه پرسپولیس همان رابط هوارمحمد و باشگاه نباشد.

   فرق عمده اى که عمادرضا با هوار دارد این است که وى علاوه بر سابقه حضور در تیم هاى بزرگ ایران، چند سال در ایران زندگى کرده است و به فرهنگ و جو فوتبال ایران آشنایى دارد.

  اگر این دفعه نیز عمادرضا پیشنهاد پرسپولیس را رد کند دفعه سوم است که هت تریک کرده است.اولین بار در زمان محمدحسن انصارى فرد در حالى که همه کارها انجام شده بود و طرفین به مذاکرات نهایى رسیده بودند عمادرضا شبانه به اصفهان رفت و در هیات فوتبال این استان با سپاهان قرارداد خود را ثبت کرد.دفعه دوم قبل از شروع لیگ ۸۷ و در زمان مدیریت مصطفوى، عمادرضا مجددا با پرسپولیس وارد مذاکره شد و حتى چک پیش قرارداد خود را نیز دریافت کرد اما زیر قول خود زد و فقط با چکى که از پرسپولیس دریافت کرده بود توانست قیمت خود در سپاهان را افزایش بدهد.اما این بار امیدواریم که عماد محمدرضا با نام پرسپولیس بازى نکند و متوجه این بشود که پرسپولیس چه تیم بزرگى است همانقدر که آمدن عمادرضا براى پرسپولیس سود دارد، نام پرسپولیس هم براى عمادرضا مفید است چرا که پرسپولیس در عراق نیز طرفداران زیادى دارد و همه این تیم را بیشتر از سایر تیم ها مى شناسند و به آن علاقه مند هستند.

  تکلیف نهایى عمادرضا ظرف یکى ، دو روز آینده مشخص مى شود، عمادرضا باید به این نکته توجه داشته باشد که پرسپولیس جایى نیست که بازیکنان با قیمت هاى نجومى در آن بازى کنند و بازیکن هایى که به این تیم مى آیند۶۰ درصد قیمت پیشنهادى از سایر تیم ها را دریافت مى کنند. اما در عوض یک بازى در پرسپولیس مساوى است با نیمى از بازى هایى که براى تیم هاى دیگر انجام داده است. در پایان باید خاطر نشان کرد بعد از تیاگو، عمادرضا دومین بازیکن خارجى پرسپولیس محسوب مى شود و مسئولان پرسپولیس قصد دارند تا ۲ بازیکن خارجى دیگر را در خط حمله و در قلب دفاع جذب کن

/ 0 نظر / 5 بازدید