رونالدو رکورد شکست؛ بارسلونا جام را تحویل گرفت


در بازی‌های حساس شب گذشته، مهاجم مادرید رکورد سانچس را شکست و بارسلونا در نیوکمپ ضمن تحویل جام جشن قرمانی گرفت.

   تیم فوتبال رئال مادرید شب گذشته در یک بازی دیدنی و با درخشش مارسلو 17 و رونالدو 22 و 90 برابر ویارئال، تیم چهارم جدول به پیروزی 3 بر یک دست یافت.
تک گل زیردریایی زرد اسپانیا را کانی مهاجم مورد علاقه فلورنتینو پرس در دقیقه 51 به ثمر رساند.

به این ترتیب رونالدو گل شماره 38 خود را در جریان 37 بازی برگزار شده به ثمر رساند و رکورد هوگو سانچس و سارا را شکست. او در پایان بازی هم گلزنی کرد و با 39 گل زده با قاطعیت در صدر جدول گلزنان لالیگا ایستاد.

در دیگر بازی مهم شب گذشته، بارسلونا قهرمان لالیگا در نیوکمپ میزبان دپورتیوولاکرونیا بود. دپورتیوو که نمی‌خواست با شکست برابر بارسلونا به منطقه خطر جدول نزدیک شود بدون تردید برای پیروزی وارد میدان شده بود؛ اما در نهایت تلاش دو تیم با تساوی بدون گل خاتمه یافت تا این تیم تا رتبه هفدهم پایین بیاید.
بازیکنان بارسلونا یک هفته مانده به پایان لالیگا به خاطر حضور در خانه و مسجل شدن قهرمانی از هفته پیش، جام قهرمانی را تحویل گرفته و برابر بیش از 98 هزار تماشاگر تا ساعت‌ها در تک استادیوم شهر بارسلونا به جشن و پایکوبی پرداختند.

در یکی دیگر از بازی‌های مهم شب گذشته، اوساسونا در زمین ختافه تن به شکست دو بر صفر داد. در این بازی فلانیو در دقیقه 65 با گل به خودی تیم سوم پایتخت را پیش انداخت و ریوس در دقیقه 90 گل دوم ختافه را ثبت کرد.
اوساسونا 44 امتیازی که می‌توانست با پیروزی در این بازی با قاطعیت به رتبه‌های بالاتر از یازدهم جدول صعود کند تا رتبه پانزدهم تنزل پیدا کرد و اکنون باید استرس هفته پایانی را داشته باشد چرا که ساراگوسا با 42 امتیاز، دپور با 43 امتیاز و ختافه با 43 امتیاز امید زیادی برای رهایی از سقوط دارند.

در پایان هفته سی و هفتم لالیگا اسپانیا بارسلونا با 93 امتیاز در رتبه اول ایستاده و رئال مادرید تیم دوم جدول با 89 امتیاز بالای سر والنسیای 68 امتیازی و ویارئال 62 امتیازی قرار گرفته است.
سویا تیم پنجم جدول 55 امتیاز دارد و اتلتیک بیلبائو با همین تعداد امتیاز در رتبه ششم رقیب جدی چون اتلتیکومادرید 55 امتیازی را برای بقا در منطقه اروپایی دارد.

*نتایج سایر بازی‌های شب گذشته:
آلمریا 3 - مایورکا یک
گل‌ها: اوچه 4 و اورتیس 14 و پیاتی 31 برای آلمریا و وه‌بو 41 برای رئال مایورکا

اتلتیک بیلبائو یک - مالاگا یک
گل‌ها: لوپس (پنالتی 55) برای بیلبائو و رسیو 43 برای مالاگا

اتلتیکومادرید 2 - ارکولس یک
گل‌ها: دومینگس یک و ریس 71 برای اتلتیکو مادرید و ترزگه (پنالتی 66) برای ارکولس

سویا 3 - رئال سوسیه‌داد یک
گل‌ها: کانوته 53 و 60 و نگردو 86 برای سویا و آخیرچه 71 برای رئال

اسپورتینگ خیخون 2 - راسینگ سانتاندر یک
گل‌ها: میگل 44 و نووو 51 برای خیخون و سالاس 30 برای سانتاندر

والنسیا صفر - لوانته صفر

رئال ساراگوسا یک - اسپانیول صفر
گل: پونزیو 54

 

/ 0 نظر / 3 بازدید