محرومیت از فوتبال در صورت امتناع از حضور در تیم ملی امید


اگر بازیکنی از حضور در تیم ملی امتناع کند، رسما آن بازیکن را حضور در تمرینات محروم می کنیم چه برسد به اینکه بخواهد در مسابقه حضور داشته باشد.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به بازیکنانی که از حضور در تمرینات تیم‌های ملی خودداری کنند هشدار داد و گفت: این افراد از حضور در کلیه فعالیت‌های فوتبال محروم می‌شوند. مجتبی شریفی رئیس کمیته انضباطی درباره عدم حضور بازیکنان در تیم‌های ملی گفت: هیچ بازیکنی حق ندارد از حضور در تمرینات تیم ملی امتناع کند. اگر باشگاهی از حضور بازیکنانش در تمرین تیم ملی امید امتناع ورزد من براساس مذاکراتی که با شخص غلامحسین پیروانی دارم در صورت ارائه گزارش از سوی سرمربی تیم، این بازیکن را کنار خواهیم گذاشت چرا که محصول باشگاه در تیم ملی به صورت عصاره دیده می‌شود به همین دلیل باید باشگاه‌ها در موفقیت تیم‌های ملی تلاش و همکاری‌های لازم را انجام دهند.
وی ادامه داد: براساس آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال ماده مستقلی را برای عدم حضور یک بازیکن در تیم ملی در نظر گرفته‌ایم که اگر بازیکنی از حضور در تیم ملی امتناع کند، رسما آن بازیکن را حضور در تمرینات محروم می کنیم چه برسد به اینکه بخواهد در مسابقه حضور داشته باشد. در این گونه موارد اعلام رسمی سرمربی تیم ملی یا سرپرست مبنای تصمیم گیری از سوی کمیته انضباطی خواهد بود.

/ 0 نظر / 3 بازدید