«90» سیزدهم مرداد شروع می‌شود

 


پخش سری سیزدهم از برنامه‌ی ورزشی «نود»، پنجشنبه ـ 13 مرداد ماه ـ در شبکه سه سیما آغاز می‌شود.

 

آغاز سری جدید برنامه‌ی «نود» با شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال و همچنین ماه رمضان همزمان خواهد بود؛ بر این اساس «نود» با اجرا و تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور در همان دکور قدیمی اجرا می‌شود و پس از ماه رمضان دکور تغییر خواهد کرد.

پرداختن به اتفاقات و مسابقات آغازین لیگ برتر فوتبال، موضوع برنامه‌ی «نود» در روز پنجشنبه را شامل می‌شود. این برنامه پس از اخبار شامگاهی شبکه سه، حدود ساعت 22 و 30 دقیقه به روی آنتن می‌رود.

لیگ یازدهم فوتبال ایران از هفته آینده آغاز می‌شود و قرار است بازی‌های آن از ساعت 22 و 30 دقیقه شروع و پخش زنده شود. از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال، دیدار پیروزی و ملوان، سه‌شنبه ـ یازدهم مرداد ماه ـ ساعت 22 و 30 دقیقه پخش می‌شود. پخش تلویزیونی مسابقات فوتبال لیگ برتر با به روی آنتن رفتن دیدار فولاد مبارکه و استقلال تهران ادامه می یابد. این بازی چهارشنبه ـ‌ دوازدهم مرداد ماه ـ ساعت 22 و 30 دقیقه به روی آنتن می‌رود.

آخرین قسمت از سری دوازدهم «نود»، دوشنبه ـ23 خرداد ماه ـ روی آنتن رفت و عمده آیتم‌های این برنامه به بررسی دیدار نهایی جام حذفی و همچنین مشکلات اخیر پیش آمده بین علی دایی و حبیب کاشانی اختصاص داشت.

عادل فردوسی‌پور در آخرین «نود» دوازدهم، از بینندگان خود خواست که هرگونه پیشنهاد یا انتقاد درباره‌ی دکور برنامه، ووله‌ها و بخش‌های گرافیکی را از طریق سایت «نود» در اختیار سازندگان قرار دهند.


/ 0 نظر / 17 بازدید