ثبت قرارداد سکو برت و پیام تبریک کاشانی به ذوب آهن

 با حضور سکو برت مدافع میانی اهل مالی در هیات فوتبال استان تهران قرارداد این بازیکن با تیم فوتبال پرسپولیس به طور رسمی ثبت شد.   بعدازظهر شنبه سکو برت پس از انجام جلسه نهایی با حبیب کاشانی، به همراه منصور بیک محمدلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به هیات فوتبال رفت تا قرارداد نهایی خود را با این باشگاه به ثبت برساند.


به موجب قرارداد میان باشگاه پرسپولیس و سکو برت، این بازیکن تا پایان فصل لباس پرسپولیس را به تن خواهد داشت.


برت می‌تواند در صورت صلاحدید کادر فنی پرسپولیس در بازی آینده سرخ پوشان در جام حذفی به میدان برود.


**پیام تبریک کاشانی به مناسبت نایب قهرمانی ذوب آهن


سرپرست باشگاه پرسپولیس در پیامی،‌ کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را به مدیر عامل، مجموعه باشگاه ذوب آهن، مردم اصفهان و فوتبالدوستان ایرانی تبریک گفت.


در پیام کاشانی به اصغر دلیلی مدیر عامل باشگاه ذوب آهن اصفهان آمده است: تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان نماینده‌ای شایسته برای فوتبال ایران در رقابت‌های سخت و نفس گیر لیگ قهرمانان آسیا بود و نتیجه دیدار فینال،‌ ذره‌ای از شایستگی‌های این تیم نمی‌کاهد.


تلاش قابل تقدیر مجموعه باشگاه ذوب آهن از مدیریت محترم باشگاه تا کادر فنی با دانش این تیم به رهبری منصور ابراهیم زاده و بازیکنان پرتلاش این تیم،‌ گواه پیروزی ذوب آهن فارغ از نتیجه به دست آمده در دیدار نهایی است.


اطمینان دارم با درایت جنابعالی و کادر فنی این تیم، ‌ذوب آهن می‌تواند در آینده‌ای نزدیک،‌ به موفقیت‌های بیشتری دست یابد.


لازم می‌دانم از طرف باشگاه فرهنگی ورزشی پیروزی (پرسپولیس)، هواداران پرشور این باشگاه،‌ کادر فنی و بازیکنان،‌ کسب عنوان نائب قهرمانی آسیا را به مجموعه شایسته ذوب آهن، مردم خوب اصفهان و فوتبال‌دوستان ایرانی تبریک گفته و آرزوی موفقیت روزافزون برا‌ی‌تان داشته باشم.

/ 0 نظر / 3 بازدید