پرویز مظلومی یا حمید استیلی ؟

کدامیک امشب روی نیمکت شاهین می نشینند؟بگوویچ گزینه اصلی شاهینی ها بود اما پایان لیگ دسته اول در یک ماه آینده خواهد بود و او در گیر آلومینیوم هرمزگان یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر است و نمی تواند به تیم لیگ برتری فکر کند!

هرچند مدیران شاهین بوشهر برای بکارگیری «وینگو بگوویچ» جدی بودند، اما قرارداد وی با تیم آلمینیوم اراک تا پایان لیگ یک، آنها را به سمت دو گزینه ایرانی کشاند که به نظر می رسد شانس حمید استیلی بیشتر باشد.
به گزارش «خلیج فارس»؛ قرار است امشب از میان دو گزینه ایرانی یعنی پرویز مظلومی و حمید استیلی یکی عهده دار سرمربیگری شاهین بوشهر در دهمین دوره لیگ برتر شود که برخی منابع احتمال مربیگری مربی سابق پرسپولیس را در بوشهر بیشتر از همتای استقلالی اش می دانند.
حسینی کنگانی، مدیرعامل شاهین بوشهر درباره گزینه این تیم برای سرمربیگیری، تصریح می کند که از این پس یک مربی ایرانی با تجربه برای تیمش در نظر دارد، هرچند تاکنون نامی از گزینه اش به میان نیاورده و هرچه علنی شده، از منابع آگاه در باشگاه قدیمی بوشهر بوده است.
همین منابع تصریح می کنند که به دلیل قرارداد بگوویچ با تیم اراکی تا پایان لیگ یک، شاهین بوشهر معطل وی نمانده و هم اکنون حمید استیلی جدی ترین گزینه مورد نظرشان است.

/ 0 نظر / 3 بازدید