چهارشنبه مذاکرات عمادرضا و پرسپولیس جدی می‌شود

به احتمال زیاد مذاکرات عمادرضا و پرسپولیس از روز چهارشنبه آغاز خواهد شد، هر چند تاکنون از سوی باشگاه و کادرفنی پرسپولیس هیچکس تمایل علی دایی برای به خدمت گرفتن این بازیکن را تأیید نکرده است

بحث حضور عمادرضا مهاجم سابق سپاهان در پرسپولیس هر روز جدی‌تر از روز گذشته دنبال می‌شود. عمادرضا که در حال حاضر بازیکن الزمالک مصر به حساب می‌آید از زندگی در این کشور راضی نیست ضمن اینکه  وضعیت خوبی در تیم فعلی‌اش ندارد. عماد روز سه‌شنبه و در مسابقه‌ای دوستانه همراه با تیم ملی عراق مقابل تیم ملی قطر قرار می‌گیرد و قرار است بعد از این بازی به همراه حوارملامحمد به ایران بیاید.
عماد برای پیگیر چند کار عقب‌ افتاده و مالی به اصفهان خواهد رفت و گفته می‌شود برای مذاکره با پرسپولیس به تهران خواهد آمد. هر چند این مهاجم عراقی از نفت تهران و شاهین بوشهر نیز پیشنهاد دارد اما خودش اعلام کرده دوست دارد در پرسپولیس بازی کند ضمن اینکه به زندگی در ایران عادت کرده و حضور در تیم‌های ایرانی را به بازی در لیگ‌های قطر، امارات و مصر ترجیح می‌دهد.
 به احتمال فراوان مذاکرات عمادرضا و پرسپولیس از روز چهارشنبه آغاز خواهد شد، هر چند تاکنون از سوی باشگاه و کادرفنی پرسپولیس هیچکس تمایل علی دایی برای به خدمت گرفتن این بازیکن را تأیید نکرده است.
عمادرضا قراردادی 650 میلیون تومانی با الزمالک مصر بسته ضمن اینکه قرار بود حدود 150 میلیون تومان هم به ازای بازی‌هایش در این تیم بگیرد در ضمن اگر او بخواهد از این تیم جدا شود باید مبلغی حدود 250 میلیون تومان نیز برای دریافت رضایت‌نامه بپردازد. وی در حال حاضر در شهر اربیل عراق به سر می‌برد و برای حضور در قطر ویزایش را نیز دریافت کرده است.

/ 0 نظر / 3 بازدید