چهارمین تیم لیگ برتری از تهران می‌رود


 

تاکید رئیس جمهور مبنی بر واگذاری یک تیم لیگ برتری فوتبال به استان مرکزی به احتمال فراوان منجر به انتقال تیم نفت تهران به این استان خواهد شد.

  در جلسه سه شنبه شب هیئت دولت که در استان مرکزی برگزار شد، علی اکبر شعبانی فرد، استاندار مرکزی بحث انتقال یک تیم لیگ برتری فوتبال کشورمان به این استان را مطرح کرد.

شعبانی فرد با اشاره به پتانسیل ویژه استان مرکزی در اداره یک تیم لیگ برتری فوتبال تاکید کرد، این استان با داشتن شرکت‌ها و کارخانجات صنعتی بزرگ این توانایی و قابلیت را دارد که از این تیم حمایت کافی و لازم را داشته باشد.

به دنبال طرح این موضوع سید مسعود میرکاظمی، وزیر نفت اعلام آمادگی کرد که مقدمات انتقال تیم فوتبال نفت تهران به استان مرکزی را فراهم آورد تا این استان از ظرفیت‌های خود برای حضور در سطح اول فوتبال کشور استفاده کند.

دکتر احمدی‌نژاد نیز در جلسه سه شنبه شب هیئت دولت با اشاره به افزایش 5/2 برابری سرانه فضاهای ورزشی استان بر لزوم انتقال تیم‌ فوتبال لیگ برتری به استان مرکزی تاکید کرد و گفت: ورزش استان نیازمند ایجاد تحرک و جهش است و مسئولان ورزشی با واگذاری تیم فوتبال به استان می‌توانند حرکت موثری در ارتقاء ورزش استان ایجاد کنند.

اگر انتقال تیم فوتبال نفت تهران به استان مرکزی صورت بگیرد، این تیم پس از راه آهن، پاس و صباباتری چهارمین تیم تهرانی است که به خارج از این استان منتقل می شود.
 

/ 0 نظر / 4 بازدید