ابراهیم‌زاده: سرمربی ذوب‌آهن هستم که هر روز به باشگاه می‌روم


سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: اگر قرار بود سرمربی فصل آینده ذوب‌آهن نباشم هر روز برای برنامه‌ریزی راهی باشگاه نمی‌شدم.

 

  منصور ابراهیم زاده درباره اینکه چرا هنوز قرارداد خود را با ذوب‌آهن تمدید نکرده است، اظهار داشت: وقتی با باشگاه قول و قرار گذاشته ام و هر روز به باشگاه می روم دیگر چرا همه دنبال تمدید قرارداد من هستند؟ مگر به غیر از مرفاوی، چند مربی دیگر در هیات فوتبال رفته اند تا قراردادهای خود را ثبت کنند؟ مهم قول و تعهد است که اجرایی شود.

 وی درباره شایعاتی مبنی بر اینکه هنوز با مسئولان باشگاه ذوب‌‌آهن برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده است، عنوان کرد: رفت و آمدهای من به باشگاه به خاطر برنامه ریزی برای فصل آینده است نه برای مذاکره. من و باشگاه حرف هایمان را به هم زده ایم. اگر خبری در مورد برنامه های من منعکس نشده شاید صلاحدید باشگاه بوده است.
 از اول هم قرار بود برای فصل آینده روی نیمکت ذوب‌آهن بنشینم.

 سرمربی ذوب آهن در خصوص اینکه مهره های خوبی را از دست داده اند و هنوز در نقل و انتقالات پر سر و صدا حاضر نشده اند، گفت: دو سه بازیکن مان جدا شده اند و هنوز رفتن خلعتبری مشخص نیست. این بستگی به مذاکرات باشگاه با بازیکن دارد. من برای موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا همه بازیکنانم را نیاز دارم اما کسی را هم به زور حفظ نمی کنیم. جلوی درآمد کسی را هم نمی گیریم. فقط معتقدم باید ثبات تیمی خود را حفظ کنیم.

 ابراهیم زاده تاکید کرد: اگر ذوب‌آهن دو سال خوب را سپری کرد به این دلیل بود که توانسته بازیکنان جوان را کنار هم داشته باشد و بعد همین بازیکنان مطرح شدند و هواخواه پیدا کردند. همین هواخواهی باعث می شود شماری از آنها جذب تیم های دیگر شوند. معتقدم هم باید تیم حفظ شود و هم به بازیکنان کمک شود. وقتی تیمی خوب پول می دهد و دلشان هم نیست نمی توان مانع رفتنشان شد.

 این مربی با بیان اینکه با بازیکنان مختلفی مذاکره داشته اند،  گفت: خیلی از بازیکنان را مد نظر داشتیم. مثلا محمد نوری را می خواستیم اما ترجیح داد به پرسپولیس برود. سید جلال رافخایی و حسین ماهینی را جذب کردیم و هدف بعدی است که بازیکنان خودمان را نیز حفظ کنیم. اگر 80 درصد تیم را نگه داریم می توانیم جای رفته ها را پر کنیم.

 وی در پاسخ به این سئوال که آیا سقف قراردادها توانسته در نقل و انتقالات کمکی به باشگاه ها برای جذب بازیکن کند، گفت: آیا همه باشگاه ها به سقف قرارداد عمل می کنند؟ این موضوع را شما باید تحلیل کنید. این شیوه مثل نظام سرمایه داری است که شماری سود می برند و شماری هم متضرر می شوند. باشگاه ذوب آهن تمام تلاش خود را می کند که بهترین تیم را ببندد تا در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشد.

 

/ 0 نظر / 3 بازدید