تیم ملی فوتبال ایران به تساوی رضایت داد


تیم ملی فوتبال که در اردوی اتریش بسر می برد ، دوشنبه شب در نخستین دیدار تدارکاتی خود مقابل تیم باشگاهی 'متالیست خارکوف ' اوکراین به تساوی بدون گل رضایت داد.

 

در این دیدار که تیم ایران نخستین دیدار رسمی خود را با سرمربیگری''کارلوس کی روش''تجربه می کرد،در هر نیمه با ترکیب متفاوتی وارد زمین شد.
در این دیدار که در شهر اوبروات در پنجاه کیلومتری وین برگزارشد بجز ‌آرش افشین، حمیدرضا علی عسگری ، کریم انصاری فرد ، هادی نوروزی و مهرداد اولادی مابقی ملی پوشان بازی کردند.
براساس این گزارش در دقیقه 57 این دیدار یک ضربه پنالتی به سود تیم اوکراینی گرفته شد که ضربه ''مارکو دویچ'' بازیکن تیم متالیست خارکوف را علیرضا حقیقی سنگربان تیم ایران مهار کرد.
تلاش بازیکنان دو تیم برای باز کردن دروازه های یکدیگر در پایان 90 دقیقه به جایی نرسید و دو تیم بدون گل به کار خود پایان دادند.
تیم ملی فوتبال ایران احتمالا روزهای جمعه و شنبه آینده نیز دو دیدار تدارکاتی دیگر با تیم های باشگاهی حاضر در این منطقه برگزار خواهد کرد که درصورت قطعی شدن خبر آن اعلام می شود.
تیم ملی فوتبال ایران روز چهارشنبه گذشته به منظور برگزاری یک اردوی 12 روزه در شهر ''لایپرزدورف'' اتریش واقع در 170کیلومتری شهر وین مستقر شد.

/ 0 نظر / 16 بازدید