جشن قهرمانی سپاهان بدون جام در نصف‌جهان برگزار شد

 

تیم فوتبال سپاهان اصفهان با نتیجه تساوی برابر پرسپولیس قهرمانی‌اش را جشن گرفت تا پرافتخارترین تیم لیگ برتر شود.

دیدار دو تیم سپاهان و پرسپولیس از ساعت 18 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان و در حضور حدود 12 هزار تماشاگر برگزار شد. این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید تا سپاهان با این تساوی 66 امتیازی شود و به فاصله یک هفته مانده به پایان مسابقات قهرمانی‌اش را در لیگ برتر مسجل کند. پرسپولیس نیز 55 امتیازی شد و همچنان در رده چهارم جدول است.
سعید مظفری‌زاده داور مسابقه به هادی عقیلی از سپاهان و محمد منصوری از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

سپاهان با این قهرمانی پرافتخارترین تیم لیگ برتر ایران شد. این تیم در 10 دوره این مسابقات سه قهرمانی کسب کرده است. دو قهرمانی این تیم با امیرقلعه‌نویی به طور متوالی در دو فصل اخیر به دست آمده است. قلعه‌نویی نیز چهارمین قهرمانی خود را در لیگ برتر جشن گرفت. این مربی دو بار با استقلال و دو بار با سپاهان قهرمان لیگ برتر ایران شده است.

ترکیب سپاهان:
مهدی رحمتی، هادی عقیلی، محسن بنگر، احسان حاج صفی، خسرو حیدری، امید ابراهیمی، جواد کاظیمان( از دقیقه 69 هاشم بیک‌زاده) فابیو جانواریو، محرم نویدکیا( از دقیقه 88 حسین پاپی)، ابراهیم توره و یانوش( از دقیقه 69 رضا عنایتی)
سرمربی: امیر قلعه‌نویی

پرسپولیس:
علیرضا حقیقی،‌ مجتبی شیری، مازیار زارع، سامان آقازمانی، ابراهیم شکوری، علیرضا محمد، حسین بادامکی، محمد نوری، حمیدرضا علی عسگر، محمد منصوری و اشپیتیم آرفی.
سرمربی: علی دایی

سپاهان به همراه امیر قلعه‌نویی برای دومین فصل پیاپی در لیگ برتر ایران قهرمان شد. این اولین مرتبه در تاریخ لیگ حرفه‌ای ایران است که یک تیم دو فصل متوالی قهرمان می‌شود. با این حال رئیس سازمان لیگ اعلام کرده به دلیل اینکه به جانبداری از سپاهان متهم نشوند مراسم اهدای جام را در هفته آخر لیگ انجام می‌دهند. به این ترتیب جشن قهرمانی زردپوشان بدون جام در کنار زاینده‌رود برگزار شد.

بازیکنان و مربیان تیم سپاهان بعد از کسب عنوان قهرمانی در زمین چمن ورزشگاه فولادشهر نمازشکر خواندند.
سپاهان با تساوی بدون گل برابر پرسپولیس با 66 امتیاز و به فاصله یک هفته به پایان مسابقات قهرمان لیگ برتر دهم شد.

/ 0 نظر / 3 بازدید