علی پروین:امسال یک جام می‌گیریم


عضو هیت مدیره باشگاه استیل آذین تهران گفت: برای موفقیت در فصل جاری در دو جام تجاربم را در اختیار پیروانی واستیل آذین می گذارم.

 علی پروین روز چهارشنبه اظهار داشت: از شرایط استیل آذین مخصوصا در زمان جذب بازیکن بسیار راضی هستم و به نظرم این باشگاه یکی از  معدود تیم هایی بود که بسیار خوب فعالیتش را در نقل وانتقالات آغاز کرد.

 وی افزود: امیدوارم هر چه سریعتر تمرینات استیل آذین شروع شود وبچه ها کنار همدیگر قرار بگیرند تا به هماهنگی های لازم برای شروع بازی ها برسند.

 پروین درباره شرایط کادر فنی استیل آذین نیز گفت: افشین که شاگرد خوب خودم بوده فعلا  تیم را اداره می کند و در آغاز تمرینات کار را بر عهده خواهد داشت. برای موفقیت وحضور پرقدرت در دوجام من هم به نوبه خودم تمام تجاربم را در اختیار افشین واستیل اذین می گذارم تا احساس کمبودی نشود.

 مدیر فنی تیم فوتبال استیل آذین در پایان درباره عملکرد استیل آذین در فصل گذشته نیز گفت: بالاخره هدایتی و آجورلو زحمات زیادی کشیدند تا این تیم را برای اولین سال در لیگ برتر وبا حضور کریمی، مهدوی کیا به جمع مدعیان رساندند. ان شالله امسال با کسب یک جام پاسخ این تلاش ها و زحمات را می گیرند.
 

/ 0 نظر / 3 بازدید