توپ جدید بوندسلیگا معرفی شد


36 باشگاه حرفه ای آلمان دو حلقه از این توپ را در زمان مقرر دریافت خواهند کرد.

به نقل از وبسایت هواداران بایرن مونیخ در ایران توپ جدید بوندسلیگا با نام " کارخانه گل" (Torfabrik) امروز رسما در مراسمی در شهر دورتمند و با حضور متس هولمز و دکتر رائوبال پرده برداری شد.

به گزارش وبسایت کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران و به نقل از سایت رسمی بوندسلیگا، این توپ که با طرح های قرمز و ابی در یک پس زمینه سفید توسط شرکت آدیداس طراحی شده است و در اختیار تیم های بوندسلیگا و بوندسلیگای 2 قرار می گیرد.

شرکت آدیداس در کنفرانس مطبوعاتی بهمراه مسئولان فدراسیون فوتبال آلمان این توپ را "سمبل اوج طراحی در جهان " خواندند. تام بندر عضو اجرایی فدراسیون فوتبال آلمان در پاسخ به این سوال که چرا توپ بلافاصله پس از اتمام بوندسلیگا معرفی شده است گفت:" ما می خواستیم باشگاه حاضر در بوندسلیگا 1 و 2 زمان کافی برای آشنا شدن با توپ را داشته باشند." 36 باشگاه حرفه ای آلمان دو حلقه از این توپ را در زمان مقرر دریافت خواهند کرد.

تام بندر با خوشحالی از این توپ یاد می کند و می گوید نام این توپ " کارخانه گل" متناسب با عملکرد آن بوده است و به ثمر رسیدن 894 گل در 306 بازی باعث شده است نام این توپ کاملا با عملکرد ان مطابقت کند. تنها 14 بازی با استفاده از آن بدون گل به پایان رسیده است.


/ 0 نظر / 46 بازدید