یونیسف پشت سر بیناد قطرپیراهن‌های جدی بارسلونا در حضور بیش از 60 خبرنگار از سراسر جهان رونمایی شد و به رغم اعتراض هواداران بار دیگر آرم یونیسف پشت سر بنیاد قطر قرار گرفت.

     به نقل از ال پایس اسپانیا، تمدید قرارداد یونیسف توسط بارسلونا پیش از آن که نشانه علاقه بارسلونا برای شرکت در کارهای خیرخواهانه باشد از دید کارشناسان اسپانیایی نوعی دهان کجی به سازمان ملل و سلامی گرم به بنیاد ثروتمند قطر محسوب می‌شود.
قرار است بارسلونا در فصل آینده از آرم بنیاد قطر طبق قرارداد رسمی از قبل منعقد شده بر روی پیراهن خود استفاده کند و این در حالی است که آرم یونیسف پشت پیراهن بازیکنان و در قسمت پایین آن حک خواهد شد.

مشکل به همین‌جا ختم نمی‌شود بلکه رنگ پیراهن دوم بارسلونا به طور کامل مشکی انتخاب شده تا رنگ زرد بنیاد قطر کنتراست خوبی داشته باشد و این مسئله اعتراض شدید هواداران را در پی داشته است.
هواداران بارسلونا یک سال پیش از از رنگ سبز فسفری پیراهن تیمشان با خبر شدند هرگز باور نمی کردند بارسلونا را با این رنگ در زمین ببینند، اما این اتفاق افتاد و تابوی افسانه‌ای تعهد بارسلونا به رنگ‌های وابسته به پرچم کاتالونیا فرو ریخت.

/ 0 نظر / 4 بازدید