رفتن شیث قطعی شدتیم‌های استیل آذین، شهرداری تبریز و یک تیم قطری خواهان جذب شیث رضایی هستند.

 قرار شد پس از بررسی این موضوع توسط کادر فنی و همچنین خود رضایی و مدیر برنامه‌هایش، در مورد رد یا پذیرش این پیشنهادها تصمیم‌گیری شود.
  جلسه این هفته کمیته فنی تیم فوتبال پرسپولیس امروز(دوشنبه) در محل این باشگاه انجام شد که حاضرین در مورد مسایل مختلف از جمله وضعیت شیث رضایی تصمیم‌گیری‌های لازم را انجام دادند.

 به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس محمد رسایی مشاور اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره موارد مطرح شده در این جلسه گفت: "در این جلسه بازی قبلی تیم برابر مس کرمان را مورد بررسی قرار دادیم و در مورد برنامه‌هایمان برای بازی با داماش نیز گفت و گو کردیم. به علاوه برنامه سفر ما به ترکیه برای شرکت در رقابت‌های چهارجانبه در این کشور نیز قطعی شد و ما در نیم فصل و از 12 تا 18 آذر ماه در این تورنمت شرکت خواهیم کرد."

 رسایی از برنامه پرسپولیس برای شرکت در تورنمنتی دیگر در کشور امارات خبر داد:"برای شرکت در تورنمنت شش جانبه در کشور امارات درخواستی به باشگاه پرسپولیس رسیده بود که با موافقت کادر فنی حضور در این تورنمت نیز قطعی شد و پرسپولیس چند روز پس از بازگشت از ترکیه به امارات سفر خواهد کرد. در این مسابقات دو تیم زسکا مسکو روسیه و شاختار دونتسک اکراین به همراه یک تیم از لیگ برتر مصر و دو تیم اماراتی شرکت خواهند داشت."

 به طور حتم یکی از مهم‌ترین موارد مطرح شده در این جلسه موضوع رفتن یا ماندن شیث رضایی بود که مشاور اجرایی باشگاه پرسپولیس در این مورد گفت: "جلسه‌ای با حضور شیث رضایی و مدیر برنامه وی برگزار کردیم که در آن در مورد سه پیشنهادی که برای جذب این بازیکن به باشگاه پرسپولیس ارائه شده بود صحبت شد. تیم‌های استیل آذین، شهرداری تبریز و یک تیم قطری خواهان جذب شیث رضایی هستند اما قرار شد پس از بررسی این موضوع توسط کادر فنی و همچنین خود رضایی و مدیر برنامه‌هایش، در مورد رد یا پذیرش این پیشنهادها تصمیم‌گیری شود." این حرفهای رسایی بدان معناست که بخششی در کار نیست و دایی روی حرف خود مبنی بر کنار گذاشتن شیث رضایی ایستاده و باشگاه نیز باید به آن تن بدهد.

 رسایی در پایان در مورد وضعیت محمد پروین که اخیرا رباط صلیبی‌اش پاره شده و تا آخر فصل نمی‌تواند بازی کند ،گفت: "در باره وضعیت محمد پروین هم صحبت کردیم. بنا شد صبر کنیم تا التهاب ناحیه آسیب دیده پای این بازیکن فروکش کند و پس از آن کادر پزشکی در مورد درمان با فیزیوتراپی یا عمل جراحی روی پای او تصمیم گیری کند."

/ 0 نظر / 3 بازدید