انتقال تیم فوتبال نفت به اراک دوباره قطعی شد

 

پس از برگزاری نشست ویژه‌ای در دفتر مسئولان وزارت نفت که عصر دوشنبه صورت گرفت، انتقال تیم فوتبال نفت به استان مرکزی برای دومین بار قطعی شد!

 

در حالی که تیم فوتبال نفت تهران تمریناتش را برای حضور در یازدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر در تهران پیگیری می کرد، عصر امروز دوشنبه نشست ویژه ای بین برخی نمایندگان اراک در مجلس شورای اسلامی با محمد علی آبادی و احمد قلعه بانی (سرپرست وزارت نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت) برگزار و در مورد تیم نفت تصمیم نهایی گرفته شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در این نشست طرفین به توافق رسیدند تیم فوتبال نفت روز چهارشنبه هفته جاری به استان مرکزی منتقل شود. به دنبال این تصمیم حسین فرکی تمرینات تیم نفت که در تهران پیگیری می شد را تعطیل کرد. فرکی اعلام کرده است در صورت انتقال این تیم از تهران به کارش ادامه نخواهد داد.

این برای دومین بار است که انتقال تیم فوتبال نفت تهران به اراک قطعی می شود. در مرحله نخست پس از قطعی شدن این انتقال مسئولان تربیت بدنی استان مرکزی اعلام کردند تنها در صورتی حاضر به تیمداری هستند که بودجه آن از طریق وزارت نفت پرداخت شود.

با توجه به ابلاغیه دولت مبنی بر هزینه نکردن نهادهای دولتی در ورزش حرفه ای با این درخواست اراکی ها مخالفت شد و تهرانی ها تلاش کردند تا زمینه واگذاری این تیم به بخش خصوصی را فراهم کنند. در شرایطی که از سوی مسئولان تیم نفت اعلام شده بود بزودی این تیم به یک کنسرسیوم نفتی خصوصی واگذار خواهد شد، نشست عصر دوشنبه همه معادلات را بر هم زد.

پس از برگزاری نشست محمد علی آبادی سرپرست وزارت نفت با برخی نمایندگان اراک در مجلس شورای اسلامی تصمیم گرفته شد انتقال نفت به استان مرکزی برای بار دوم قطعی شود و این انتقال هر چه سریعتر صورت بگیرد. این در حالی است که یازدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر از روز 11 مردادماه آغاز خواهد شد.

/ 0 نظر / 15 بازدید