عقیلی:به استقلال و پرسپولیس نمی‌روم

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: اگر به عنوان یکی از سه بازیکن تیم امید برای حضور در گوانجو انتخاب شوم، کمک به این تیم برایم یک وظیفه مهم خواهد بود.

هادی عقیلی ، در مورد اینکه ممکن است به عنوان یکی از بازیکنان بزرگسال تیم امید را در مسابقات گوانگجو همراهی کند، گفت: حضور در تیم امید هم یک وظیفه مهم ملی است و درصورت دعوت از سوی کادر فنی تیم امید و رضایت باشگاه سپاهان، سعی می‌کنم برای موفقیت تیم امید تمام توانم را به کار ببندم.

وی با بیان اینکه نمی‌خواهد در مورد اختلافش با قلعه نویی صحبت کند، در مورد بحث‌های مطرح شده در مورد احتمال جدایی اش از سپاهان و پیوستن به یکی از تیم‌های تهرانی افزود: نه به استقلال می‌روم و نه به پرسپولیس و اگر دوستان اجازه بدهند شاید در سپاهان از فوتبال خداحافظی کردم.

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد حضور تیم ملی در تورنمنت غرب آسیا اظهار داشت: باید پیش از جام ملت‌ها با تیم‌های عربی بازی تدارکاتی انجام می‌دادیم. شرکت در این جام فرصت خوبی است که پیش از حضور در جام ملت‌‎های آسیا دیدارهای تدارکاتی مطلوبی را برابر حریفان عربی برگزار کنیم.

وی در مورد نتایج تیم ایران در این مسابقات تصریح کرد: قهرمانی در این مسابقات و در شرایطی که 8 تیم عربی حریفان ایران هستند، مهم است، البته نباید فراموش کنیم در دوره گذشته این مسابقات تیم ایران عراق را در دیدار نهایی شکست داد و قهرمان شد اما در نهایت عراق قهرمان جام ملت‌ها لقب گرفت و ما نتوانستیم جایگاه خوبی را در آن جام کسب کنیم.

عقیلی با بیان اینکه در چند سال اخیر به علت ملی‌پوش بودن کمتر از سایر بازیکنان استراحت کرده اما زمانیکه فوتبال را انتخاب کرد می‌دانست ممکن است با چنین شرایطی مواجه شود، تاکید کرد: هر دفعه که فهرست نفرات تیم ملی اعلام می‌شود آن را نگاه می‌کنم که آیا در بین نفرات هستم یا نه؟ در این سال‌ها هیچگاه فکر نکردم بازیکن ثابت تیم ملی هستم. از ابتدای فوتبالم تا امروز آرزویم دعوت شدن به تیم ملی بوده است و همیشه انگیزه بالایی داشتم که به تیم ملی دعوت شوم.

وی در مورد انتقادات اخیری که از وی شده است، خاطرنشان کرد: وقتی سپاهان خوب نتیجه نمی‌گیرد، همه روی بازیکنان دفاعی حساس می‌‍شوند. نمی دانم چرا پس از هر ناکامی همه مدافعان را مقصر می‌دانند زیرا وقتی تیمی می‌بازد همه مقصر هستند، همانطور که در زمان پیروزی، همه در موفقیت شریک هستند.

مدافع ملی پوش تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه این روزها همه دنبال قاتل بروسلی در تیم سپاهان هستند، در پایان گفت: در نیم فصل سال گذشته هم تیم ما گل‌های زیادی را دریافت کرد اما به علت قرار داشتن سپاهان در رده‌های بالای جدول کسی دنبال ضعف خط دفاع تیم نبود. مطمئنا این مشکلات به پایان می‌رسد و روزهایی خوب سپاهان هم از راه خواهد رسید.

/ 0 نظر / 3 بازدید