زارع: کاش فدراسیون فوتبال قبل از درخواست محرومیتم با من صحبت می‌کرد


هافبک پیشین تیم ملی ایران در واکنش به درخواست فدراسیون فوتبال برای محرومیتش گفت‌: کاش فدراسیون قبل از این درخواست با من صحبت می‌کرد.

مازیار در خصوص درخواست فدراسیون فوتبال ایران از فدراسیون امارات برای برخورد با وی در خصوص مصاحبه علیه افشین قطبی اظهار داشت: در این باره اصلا دوست ندارم حرف بزنم و فقط می‌خواهم سکوت کنم‌. من به کسی توهین نکردم اما اگر ماجرا ادامه پیدا کند اصل ماجرا را بازگو می‌کنم.
بازیکن فصل گذشته الشارجه امارات افزود:‌ ای ‌کاش قبل از ارسال این نامه با من صحبت می‌شد اما اشکالی ندارد و من فقط سکوت می‌کنم. با این حال سعی می‌کنم با حبیب کاشانی در این باره صحبت کنم.

زارع در ادامه در خصوص پیوستن به تیم‌‌های ایرانی عنوان کرد: پیشنهادهای خوبی دارم. با پرسپولیس صحبت‌هایی کردم و به صورت جدی با آنها مذاکراتی انجام داده‌ام. به احتمال قوی فصل آینده دوباره قرمزپوش می‌شوم اما این موضوع فعلا قطعیت پیدا نکرده و تا 3 روز آینده تکلیفم روشن می‌شود. دوست ندارم به امارات برگردم اما باید ببینیم در چند روز آینده چه اتفاقی برایم می‌افتد.

وی یادآور شد: خیلی دوست دارم پیراهن پرسپولیس را بپوشم و امیدوارم دوباره این اتفاق بیفتد تا در کنار دایی و مسئولان باشگاه به این تیم خدمت کنم.

 

/ 0 نظر / 3 بازدید