علی دایی: درصورت قهرمان نشدن در جام حذفی از پرسپولیس می روم


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران با بیان اینکه سرپرست باشگاه توان کنار گذاشتن مرا ندارد، گفت: در صورت قهرمان نشدن در جام حذفی از سرخ پوشان پایتخت جدا خواهم شد.

علی دایی

      به گزارش خبرنگار ایرنا، ''علی دایی'' روز پنج شنبه در نشستی خبری پیش از بازی دو تیم پرسپولیس و پیکان در چارچوب لیگ برتر فوتبال ایران با اشاره به قرارداد 250 میلیونی خود برای هدایت پرسپولیس به مدت 12 ماه افزود: براساس یکی از بند های قرارداد، در صورتی که پرسپولیس در جام حذفی قهرمان شود قرارداد سرمربی تمدید خواهد شد.
دایی اضافه کرد:‌ اطمینان دارم پرسپولیس در این جام قهرمان می شود و به این دلیل، در ابتدای فصل چنین قراردادی را امضا کردم.
وی با انتقاد از ''حبیب کاشانی'' سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: او توان آن را ندارد که مرا برکنار کند چرا که در غیر اینصورت، تاکنون فرد دیگری جای مرا در پرسپولیس گرفته بود.
دایی با بیان اینکه گفتار و رفتارش تفاوتی با هم ندارد، اظهار داشت:‌ سرپرست باشگاه می تواند هر فردی را به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب کند تا بلافاصله از این تیم جدا شوم.
وی افزود: گاهی اتفاقاتی میان مسوولان و بازیکنان تیم می افتد که من به عنوان سرمربی از آن بی خبر هستم حال آنکه در هیچ جای دنیا چنین نیست.
دایی گفت: تاکنون از حقوق بازیکنانم در برابر تصمیمات نادرست مسوولان باشگاه دفاع کرده ام و حتی بارها با آنان به همین دلیل درگیر شده ام.
سرمربی تیم پرسپولیس اضافه کرد: در هیچ جای دنیا، مسوولان باشگاه بدون اطلاع سرمربی با بازیکنان جلسه نمی گذارند و اگر چنین نیست حبیب کاشانی سرپرست باشگاه بجای سرمربی نیز می تواند در کنفرانس خبری حاضر شود.
دایی در واکنش به توصیه کاشانی به بازیکنان پرسپولیس که در برابر دایی جبهه نگیرند، گفت: با بازیکنانم مشکلی ندارم چرا که دو طرف وظایف خود را می دانیم و شاگردانم فهم و درک بالایی دارند.
وی درباره اقدامات لیدرهای تیم پرسپولیس علیه خودش در ورزشگاه ها گفت: مدارک و اسنادی دارم که نشان می دهد این شعارها، اعلامیه ها و بیانیه ها به چه منظور داده می شود.
دایی گفت: همه می دانند که لیدر باید تابع باشگاه باشد؛ بنابراین چگونه است که مسوولان تیم پرسپولیس پس از برگزاری جلسات متعدد با لیدرها نمی توانند جلوی رفتار و حرکات آنان را در استادیوم بگیرند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه کاشانی نمی خواهد به طور مستقیم با او درگیر شود، اظهار داشت:‌ سرپرست روزنامه پرسپولیس که یکی از اقوام کاشانی است در گفت وگوی تلفنی مدعی شده که سرپرست باشگاه مرا دوباره در فوتبال ایران احیا کرده است.
دایی اضافه کرد: در پاسخ به او گفتم در شرایطی به پرسپولیس آمدم که از چند تیم دیگر پیشنهاد داشتم ؛ از طرفی سرپرست باشگاه پرسپولیس بارها اعلام کرد که با تمام توان از من حمایت می کند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: آن زمان گمان می کردم که با آمدن به پرسپولیس به کانون خانواده خود باز خواهم گشت.
دایی که دو روز پیش با ''علی سعیدلو'' معاون رییس جمهوری و رییس سازمان تربیت بدنی در خصوص وقایع اخیر باشگاهش نشستی داشت، در این باره گفت: اتهاماتی از سوی مسوولان باشگاه به من زده شده بود که باید آقای سعیدلو در جریان واقعیات قرار می گرفت.
وی اظهار داشت: کاشانی باید اتهامات زده شده را اثبات کند چرا که من اهل عقب نشینی نیستم و تا روشن شدن واقعیات، موضوع را پیگیری خواهم کرد.
سرمربی تیم پرسپولیس در ادامه با بیان اینکه پیامک های هدفمندی در راستای تخریب روحیه بازیکنان پرسپولیس به دست آنان رسیده است، گفت: از مجامع نظارتی خواسته ام که این مساله را پیگیری کنند تا مشخص شود چه کسانی دوست ندارند پرسپولیس نتیجه بگیرد.
دایی درباره اظهار نظر کاشانی مبنی بر اینکه 80 درصد بازیکنان مد نظر سرمربی پرسپولیس را در آغاز فصل جذب باشگاه کرده است، افزود: به هیچ وجه اینگونه نبوده است.
سرمربی پرسپولیس گفت: سرپرست باشگاه نتوانسته است بازیکنان مد نظر مرا در فهرست اولیه جذب کند، بنابراین در آن زمان فهرست دیگری به او داده شد که شاید به این گفته کاشانی نزدیک باشد.
دایی با نام بردن تز هادی عقیلی، سید مهدی رحمتی، سید جلال حسینی، محمد رضا خلعتبری و کریم انصاری فرد چند تن از ملی پوشان کشورمان گفت: آنها بازیکنان مد نظرم در نیم فصل اول بودند که هیچکدام به پرسپولیس نیامدند.
وی درباره آخرین بازی هفته 34 لیگ برتر فوتبال ایران در برابر تیم پیکان قزوین نیز گفت: به تمام تیم های انتهای جدول قول می دهیم که با تمام توان در بازی فردا حاضر شویم.
سرمربی تیم پرسپولیس گفت: ما برای تثبیت جایگاه چهارمی خود در جدول رده بندی به هر سه امتیاز دیدار فردا نیاز داریم، بنابراین باید باهوش و خوش فکر عمل کنیم تا در این مسابقه پیروز شویم. 
 

/ 0 نظر / 3 بازدید