شفق: تربیت‌بدنی حمایت نکند، تراکتورسازی را واگذار می‌کنم

 

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: اگر تربیت‌بدنی حمایت مالی نکند تراکتورسازی را واگذار می‌کنم.

  ناصر شفق درباره شنیده هایی مبنی بر تغییر و تحول مدیریتی در باشگاه تراکتورسازی و احتمال واگذاری این باشگاه به استانداری عنوان کرد: با توجه به عدم حمایت از تربیت بدنی استان نسبت به باشگاه تراکتورسازی، اعلام کرده ام اگر این عدم حمایت ها ادامه داشته باشد باشگاه را واگذار می کنم.
 وی افزود: سال اولی که وارد این باشگاه شدم بدون حمایت توانستم تیم را از دسته اول به لیگ برتر بیاورم. ظرف این هفته تصمیم گیری می کنم و نگران تیم هم نیستم.

 شفق ادامه داد: سال اول می گفتند با یک مربی جوان این تیم به لیگ دسته دوم سقوط می کند. وقتی به لیگ برتر آمدیم گفتند با این یارگیری ها تیم دوباره سقوط می کند اما من کارم را بلدم و می دانم کی و چگونه یارگیری کنم و وارد هیاهو نمی شوم، چرا که سال قبل هم این تیم بدون حمایت آنچنانی و ریخت و پاش به بهترین شکل بسته شد.

 مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تاکید کرد: از بستن تیم خیالم راحت است. با 5 بازیکن لیگ برتری صحبت کرده و به توافق رسیده ایم اما برای جلوگیری از سوء استفاده از ذکر نام آنها خودداری می کنیم. نمی خواهم اتفاقی که بین تراکتورسازی و هادی اصغری رخ داد تکرار شود. این بازیکن با من مذاکره کرد و بعد از اینکه قیمت خود را بالا برد با تیم دیگری با قیمت بیشتری قرارداد امضا کرد.

/ 0 نظر / 3 بازدید