کاشانی:با افتخار پرسپولیس را به پروین تحویل می‌دهم

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت:حاضرم با افتخار پرسپولیس را به آقای پروین تحویل دهم و نه به عنوان یک معلم که به عنوان یک شاگرد علاقه‌مند پیگیری موفقیت‌های تیم محبوبم خواهم بود.

  حبیب کاشانی که در اردبیل به سر می برد، درباره گفته های علی پروین در باره او در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تاکید کرد: «نگاه من نسبت به ورود به باشگاه پرسپولیس نگاه یک سرباز و انجام تکلیف بوده است. از من خواسته شد که این مسئولیت را بپذیرم و تا زمانی که در این باشگاه باشم برای به دست آوردن رضایت خاطر هواداران میلیونی آن از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنم.»


 وی درباره اظهارنظر علی پروین مبنی بر اینکه «کار اصلی سرپرست باشگاه پرسپولیس معلمی است. اینها ورزشی نیستند، اگر معلم هستید بروید سر کار خودتان در مدرسه و کلاس درس نه اینکه پشت میز مدیریت پرسپولیس بنشینید»، گفت: «برغم همه علاقه‌ای که به هواداران پرسپولیس و این تیم دارم حاضرم با افتخار پرسپولیس را به آقای پروین و بیش از 300 پیشکسوت بزرگ پرسپولیس که هر کدام سلامتی و زندگی خود را برای جایگاه کنونی پرسپولیس هزینه کرده اند، تحویل دهم و خودم نه به عنوان یک معلم که بزرگترین افتخار من است، که به عنوان یک شاگرد علاقه‌مند، پیگیر موفقیت‌های تیم محبوبم خواهم بود.»


 حبیب کاشانی در پاسخ به درخواست پروین برای صدور رایگان رضایتنامه محمد پروین، خاطرنشان کرد: «آنچه آقای پروین درباره صدور رضایتنامه محمد به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای که قرارداد حرفه‌ای با رقم حرفه‌ای دارد می خواهد، در حیطه اختیارات من نیست. به این معنا که من نمی‌توانم از کیسه هواداران و بیت‌المال این پول را ببخشم. اگر کسی این اختیار را دارد که رضایتنامه محمد پروین را به شکلی که آقای پروین انتظار دارند، صادر کند، بنده حرفی ندارم.»


 کاشانی افزود: «محمد پروین در لیست فروش ما نبوده و ما به این بازیکن احتیاج داشتیم با این حال او خواهان جدایی از پرسپولیس شده است و طبیعی است بازیکنی که خواهان جدایی از یک تیم است باید رضایتنامه خود را طبق قواعد حرفه‌ای دریافت کند.»


 سرپرست باشگاه پرسپولیس، ادامه داد: «علی پروین در جایگاه علی پروین برای من بسیار قابل احترام است. با این حال محمد پروین در جایگاه یک بازیکن، تفاوتی با عادل کلاه‌کج، آرفی، ضیاءالدین نیک نفس و دیگرانی که پدری چون علی پروین ندارند، فرقی ندارد و شیوه صدور رضایتنامه برای همه این بازیکنان روالی حرفه‌ای و قانونی دارد.»


 کاشانی، گفت: «آیا اگر باشگاه سایپا برای صدور رضایتنامه کریم انصاری‌فرد 500 میلیون مطالبه می‌کند خلافی مرتکب شده؟ آیا وقتی درباره اشجاری و دیگر بازیکنان در لیگ برتر چنین روندی طی می‌شود، کار عجیب و نادرستی صورت پذیرفته است؟»


 سرپرست باشگاه پرسپولیس، تصریح کرد: «آقای پروین به عنوان برادر بزرگتر صحبتی را مطرح کرده‌اند و مشکلی نیست. اما آنهایی که تصور می‌کنند می‌توانند با اختلاف افکنی در خانواده بزرگ پرسپولیس مانع از روند به رشد این تیم شوند و به خیال خام خود پرسپولیس را به زمین بزنند، اشتباه می‌کنند.»


 حبیب کاشانی تاکید کرد: «پس از هجمه‌هایی که از مدت‌ها قبل علیه باشگاه پرسپولیس آغاز شده بود تا مانع قهرمانی و موفقیت این تیم شوند قابل پیش‌بینی بود که با شروع فصل جدید که پرسپولیس از ابتدا مثل ساعت برنامه‌های خود را پیش‌ می‌برد، به انحای مختلف، هجمه‌هایی دیگر از راه برسد. با این وجود تردیدی نیست که این برنامه‌ها علیه پرسپولیس راه به جایی نخواهد برد و تفرقه‌افکنی در خانواده بزرگ پرسپولیس، قطعا بی‌نتیجه خواهد بود.»

/ 0 نظر / 3 بازدید