کاسیاس: گرین باید دروازه بان اول انگلیس در جام جهانی باشد

کاسیاس، دروازه بان و کاپیتان تیم ملی اسپانیا، اعلام کرد رابرت گرین باید جلوتر از دیوید جیمز و جو هارت، به عنوان دروازه بان اول تیم ملی انگلیس انتخاب شود.

کاسیاس که خود جایگاه ثابتی در ترکیب قهرمان اروپا دارد، معتقد است عدم قطعیت در مورد گزینه نهایی سه شیرها در درون دروازه می تواند موجب ضربه خوردن به تیم فابیو کاپلو باشد.

جیمز برای مدتها دروازه بان شماره یک انگلیس بود اما پس از اینکه در این فصل به صورت ثابت درون دروازه پورتسموث قرار نگرفت، شانس هایش برای حضور ثابت در درون دروازه انگلیس در جام جهانی کاهش یافت.

کاسیاس در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" من در کار کاپلو دخالت نمی کنم اما فکر می کنم گرین باید دروازه بان اول باشد. قراردادن گرین بی تجربه در درون دروازه در رقابت های مهمی مانند جام جهانی دیوانگی است. مسی و چابی از شانس بالای انگلیس برای قهرمانی در جام جهانی صحبت کرده اند اما مسئله دروازه بانی آنها واقعا کار را دشوار می کند.هیچ کدام از دروازه بان های آنها در لیگ های اروپایی بازی نکرده اند و اگر شما در بالاترین سطح رقابت های باشگاهی حضور نداشته باشید، سخت است در رقابت های بزرگ ملی که همه نگاه ها روی شماست، بدرخشید."

/ 0 نظر / 4 بازدید