تاریخ بعد از 44 سال بی‌عدالتی را تلافی کرد

 

جف هرست مهاجم تیم ملی فوتبال انگلیس چهل و چهار سال پیش در دیدار نهایی این تیم مقابل آلمان و در وقت اضافه توپی را به سمت دروازه شوت کرد، اما توپ پس از برخورد به دیرک روی خط دروازه فرود آمد و وارد دروازه نشد.

  توماس مولر مهاجم تیم ملی فوتبال آلمان روز یکشنبه از اینکه داور گل به ثمر رسیده از سوی فرانک لمپارد بازیکن تیم انگلیس را نپذیرفته بود ابراز شادمانی کرد. مولر با ابراز خوشحالی از این حادثه، پذیرفته نشدن این گل را انتقام بی عدالتی دانست که در دیدار نهایی جام جهانی سال یکهزار و نهصد و شصت و شش در حق آلمان انجام شد.

  به گـزارش خبـرگزاری آلمان از بلومفونتین، مولر که مهاجم باشگاه بایرن مونیخ است در این باره گفت "هم اکنون حساب ما بابت آنچه که در ومبلی اتفاق افتاد، تسویه شد." جف هرست مهاجم تیم ملی فوتبال انگلیس چهل و چهار سال پیش در دیدار نهایی این تیم مقابل آلمان و در وقت اضافه توپی را به سمت دروازه شوت کرد، اما توپ پس از برخورد به دیرک روی خط دروازه فرود آمد و وارد دروازه نشد.

  اما توفیق باخراموف اهل آذربایجان که داور خط نگهدار این دیدار بود اعلام کرد توپ از خط دروازه عبور کرده است و گل به ثمر رسیده است. در بازی سال یکهزار و نهصد و شصت و شش بخت و اقبال با تیم ملی فوتبال انگلیس یار بود.

اما این بار اقبال از آن تیم آلمان بود.

  پایگاه اینترنتی مجله اشپیگل با ابراز شادمانی از پیروزی تیم ملی فوتبال آلمان نوشت "ومبلی تکرار شد، اما عکس آنچه سال یکهزار و نهصد و شصت و شش رخ داد."

/ 0 نظر / 4 بازدید