قهرمانی پورتو بدون تقبل شکستی در یک فصل

 

پورتوی پرتغال با برد 0-2 ماریتیمو در دیداری خارج از خانه توانست به بیست و پنجمین عنوان قهرمانی اش دست بیابد و جالب توجه این بود که رقابتهای این فصل را بدون حتی یک شکست به پایان برد.

 

 

 آنها رقابتهای فصل 11-2010 لیگ پرتغال را با 27 برد و سه تساوی به پایان بردند و آخرین باری که آنها در طول یک فصل، طعم شکست را نچشیدند، در فصل 3-1972 بود که اوزبیو در روزهای اوجش به سر می برد.

 آندره ویلاس بواس، مربی پورتو در پایان این مسابقه به اسپورتی وی گفت:« شنبه شب به چیزی رسیدیم که واقعا دشوار بود و تا ابد در حافظه ما باقی خواهد ماند.ما واقعا به کاری که کردیم افتخار می کنیم.»

 پورتو در ماه آوریل قهرمانی اش را مسجل کرده بود و با کسب 84 امتیاز از 30 بازی و فاصله 21 امتیازی از بنفیکای رده دومی در صدر جدول قرار گرفت. هالک رقابتهای این فصل را با به ثمر رساندن 23 گل در صدر جدول گلزنان به پایان برد و هم تیمی اش رادامل فالکائو با 16 گل دوم شد

 پورتو اکنون این شانس را دارد تا با قهرمانی در فینال لیگ اروپا و شکست دادن براگا در این دیدار و همچنین با غلبه بر ویتوریا گیماراش در فینال جام حذفی پرتغال که 22 می برگزار می شود، جامهای سه گانه را مال خود کند

 

/ 0 نظر / 4 بازدید