تیم فوتبال امید با شکست مقابل کره از مدال برنز بازماند


تیم فوتبال امید ایران با قبول شکست 4 بر 3 مقابل کره جنوبی مدال برنز بازی‌های آسیایی را از دست داد.

  دیدار تیم‌های فوتبال امید ایران و کره جنوبی برای کسب مدال برنز از ساعت 11 به وقت تهران در ورزشگاه تیانهه در حضور هفت هزار تماشاگر آغاز شد.
 شاگردان پیروانی در دقیقه 4 با اشتباه خط دفاع کره و توپ ربایی غلامرضا رضایی، توسط این مهاجم به گل رسیدند.
 بازیکنان کره برای تغییر نتیجه حملاتی داشتند و حتی یک گل به ثمر رساندند که آفساید اعلام شد. در دقیقه 45+2 حمید علی عسگر با شوتی زیبا گل دوم ایران را به ثمر رساند.
 نیمه دوم با بازی هجومی کره جنوبی آغاز شد و کاپیتان این تیم موفق شد در دقیقه 47 دروازه ایران را باز کند اما یک دقیقه بعد در پی حمله شاگردان پیروانی کریم انصاری فرد با شوتی زیبا دروازه کره جنوبی را باز کرد.
 درحالی که بازیکنان ایران با بی تفاوتی دقایقی از بازی را سپری می کردند بازیکنان کره در دقیقه 74 به گل دوم رسیدند.
در ادامه بازی محسن مسلمان موقعیتی خوب را از دست داد.
 در دقیقه 87 بازی تیم کره جنوبی توانست به گل سوم و تساوی برسد. کره ای ها در دقیقه 89 توانستند گل چهارم را به ثمر برسانند تا ایران بازی برده را با باخت عوض کند و از کسب مدال برنز هم دستش کوتاه بماند.
 در دقایق پایانی بازی حتی مهدی رحمتی هم برای تغییر نتیجه به جلو آمد اما فایده ای نداشت.
 قضاوت این مسابقه بر عهده داور عراقی بود. وی به سینا عشوری، آرش افشین، ایمان موسوی ، سید جلال حسینی و دو بازیکن از کره کارت زرد داد.

 اسامی بازیکنان ایران:
مهدی رحمتی، سید جلال حسینی، حمید علی عسگر، احسان حاج صفی، غلامرضا رضایی، کریم انصاری فرد (56- ایمان موسوی)، محسن مسلمان، علی مرزبان (64- امیر شرفی)، آرش افشین( 74- مسعود ابراهیم زاده)، سینا عشوری، رسول کر

/ 0 نظر / 4 بازدید