پیروزی و صدرنشینی روسونریمیلان هفته هفتم رقابت‌های سری A‌ را با پیروزی و راهیابی به صدر جدول این رقابت ها پشت سر گذاشت.

  هفتمین هفته رقابت‌های فوتبال دسته اول باشگاه‌های ایتالیا عصر شنبه با انجام دو  دیدار آغاز شد. دراین رقابت، میلان میزبان کیه‌وو بود و توانست این تیم را با حساب 3 بر یک از پیش رو بردارد.

تمامی چهار گل بازی در ورزشگاه جوزپه مه آتسا را شاگردان ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی میلان به ثمر رساندند. در حالی که پاتو (2 بار) و روبینیو در این بازی برای روسونری گلزنی کردند، زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم سوئدی میلان هم تک گل کیه‌وو را به اشتباه وارد دروازه تیم خودی کرد. روبینیو، بازیکن برزیلی شماره هفتاد قرمز و مشکی پوشان در این بازی نخستین گل خود را با پیراهن تیم جدیدش به ثمر رساند تا میلان با این برد پیش از انجام دیدارهای یکشنبه به صدر جدول رقابت ها راه یابد.

در دومین مسابقه شنبه رم در ورزشگاه المپیک پایتخت ایتالیا 2 بر یک جنوا را پشت سر گذاشت. بوریلو (34) و بریگی (53) گلزنان جالو روسی در این بازی بودند. رودولف در دقیقه 78 تنها موفق به جبران یکی از دو گل خورده برای تیم مهمان شد. رم با این برد 8 امتیازی شد و در مکان سیزدهم جدول رقابت های کالچو جای گرفت.

یکشنبه با انجام هشت دیدار دیگر هفته هفتم رقابت‌های سری A‌ به پایان خواهد رسید. در این رقابت‌ها کالیاری میزبان اینتر خواهد بود. سامپدوریا با فیورنتینا روبه رو می‌شود. کاتانیا با ناپولی دیدار دارد. چزه نا با پارما مسابقه خواهد داشت. پالرمو و یوونتوس به ترتیب میزبان بولونیا و لچه خواهند بود. برشا با اودینزه دیدار می‌کند و در آخرین دیدار هفته باری پذیرای لاتزیو است.

در جدول رقابت‌های سری A‌ میلان با 14 امتیاز بالاتر از لاتزیو و اینتر ایستاده است، هر چند دو تیم دوم و سوم کنونی جدول یک بازی کمتر از روسونری انجام داده اند.

/ 0 نظر / 5 بازدید