آخرین اخبار از پرسپولیس

خبر تغییر پست محمود خوردبین در باشگاه را مدیر روابط عمومی پرسپولیس تکذیب کرد. به گفته عباس علیپور، هیچ قراری بر قائم مقام شدن خوردبین و انتخاب سرپرست جدید نیست.

 

برای تسویه حساب و مذاکره برای ادامه همکاری، حسین عبدی تا پیش از پایان هفته به باشگاه فراخوانده خواهد شد.


بازرس های فدراسیون هفته آینده سری به باشگاه خواهند زد تا قراردادهای جدید بازیکنان پرسپولیس و رقم آنها را مورد بررسی قرار دهند.


آخرین وضعیت باشگاه در جذب بازیکن جدید و روند مذاکره با بازیکنان فعلی برای تمدید قرارداد، دیروز صبح در گزارشی به علی دایی تحویل داده شد.


به گفته عباس علیپور، باشگاه خواهان تمدید قرارداد میثاق معمارزاده است و حکم کمیته انضباطی درباره مصاحبه چند وقت پیش این دروازه بان هم روز دوشنبه آینده صادر خواهد شد.


باشگاه هنوز به درخواست محمد پروین برای دریافت رضایتنامه اش پاسخی نداده. قرار است مسوولان پرسپولیس این هفته مبلغ رضایتنامه پروین را اعلام کنند.


برای تماشای دربی برگشت امیدهای سرخابی، حبیب کاشانی عصر امروز به ورزشگاه دستگردی می‌رود.


باشگاه در تماسی با بازیکنان، از آنها خواسته که پاسپورت‌های‌شان را هر چه زودتر تحویل بدهند تا برای گرفتن ویزای آلمان اقدام شود. از آنجا که برای این سفر پرسپولیسی‌ها به ویزای شینگن نیاز دارند، دو هفته‌ای زمان می‌برد تا سفارت آلمان ویزای آنها را صادر کند.


علیرضا محمد اگرچه به باشگاه تاکید کرده که برای فصل آینده اولویت‌اش پرسپولیس است اما حالا می‌گوید که درصورت عدم توافق، با بقیه تیم‌ها به مذاکره خواهد نشست.

حبیب کاشانی امروز به مدت یک ساعت و 30 دقیقه در محل سازمان تربیت‌بدنی با علی سعیدلو دیدار کرد.

محمد منصوری صبح امروز پس از دیدار خود با حبیب کاشانی، قرارداد خود را به مدت دو سال دیگر با این تیم تمدید کرد.

خلعتبری از ابتدای هفته اینده به مذاکره با تیم های خواهان خود خواهد پرداخت و اولین باشگاه پرسپولیس خواهد بود. قرار است خلعتبری یکشنبه با حضور در باشگاه پرسپولیس به مذاکره با مدیران این تیم بپردازد.

علی دایی از مسئولان پرسپولیس خواسته تا یک روانپزشک به کادر فنی این تیم اضافه کند.

حسین عبدی گفت: تا 2، 3 روز دیگر برای شرکت در کلاسهای مربیگری عازم انگلستان خواهم شد اما قبل از آن چند روزی به امارات می‌روم سپس به انگلستان عازم می‌شوم.

عادل کلاه کج درباره اینکه گفته می شود در حال مذاکره با سپاهان و ذوب آهن است، اظهار داشت: خودم هم این خبرها را شنیدم اما صحت ندارد. هنوز تکلیفم با پرسپولیس روشن نشده است.

 باشگاه پرسپولیس به دایی پیشنهاد داده است تا از بین یحیی گل محمدی و جواد منافی یکی را به عنوان دستیار دوم خود انتخاب کند تا فصل آینده کنار او و عبدی تمرینات پرسپولیس را در دست داشته باشد.

 

/ 0 نظر / 3 بازدید