مسی انتظارات یک ملت را بر دوش دارد


دانیل آلوز مدافع یا هافبک راست تیم ملی فوتبال برزیل روز پنجشنبه اعلام کرد لیونل مسی هم تیمی آرژانتینی وی در بارسلونا در جام جهانی امید یک ملت به حساب می آید و این موضوع حکایت از این دارد که او کارایی باشگاه را در تیم ملی ندارد.

.به گزارش خبرگزاری فرانسه؛ آلوز گفت: در تیم ملی آرژانتین مسی به عنوان یک بازیکن بزرگ، هنوز در سطح و اندازه خود ظاهر نشده است و نمی توان مسی آرژانتین را با مسی باشگاه مقایسه کرد چون او در بارسلونا بازیکنان هم سطح را در کنار خود دارد.

وی خاطر نشان کرد: مسی هنوز خیلی جوان است و خیلی سخت است که مسئولیت یک ملت را به دوش خود احساس کند.

بازیکن برزیلی تیم فوتبال باشگاهی بارسلونای اسپانیا همچنین از تیری آنری، هم تیمی‏اش که از ترکیب تیم ملی فرانسه کنار گذاشته شده است،‌ دفاع کرد و گفت: آنری یکی از بزرگان است. تیم ملی فرانسه روز جمعه اولین بازی خود را در راستای مسابقات جام جهانی آفریقای جنوبی در برابر اروگوئه برگزار می‏کند ولی به نظر می‏رسد آنری در این بازی حضور نداشته باشد.

آلوز با اشاره به اینکه آنری در ماه‏های اخیر حضور زیادی در بازیهای تیم بارسلونا نداشت اظهار داشت: دلیل حضور نیافتن وی در بازی با اروگوئه قابل درک است. بعضی مواقع سرمربی تیم تصمیمی را می گیرد که به نفع یکی و ضرر دیگری است ولی آنری همواره تیم را بر منافع خود ترجیح داده و این تصمیم سرمربی را خواهد پذیرفت.

/ 0 نظر / 3 بازدید