پرسپولیس با برتری برابر داماش گیلان به یک چهارم نهایی صعود کردتیم فوتبال پرسپولیس 2 بر یک برابر داماش گیلان به برتری رسید و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

 این دیدار از ساعت 14:30 در ورزشگاه رشت و در حضور حدود 15 هزار تماشاگر آغاز شد.
آدمیر آدروویچ در دقیقه 12 برای داماش گلزنی کرد و سپهر حیدری در دقیقه 33 گل پرسپولیس را به ثمر رساند. در نیمه دوم گلی به ثمر نرسید تا کار دو تیم به وقت اضافه کشیده شود.در دقیقه 104 سعید حلافی گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند تا سرخپوشان تهرانی دو بر یک در این دیدار به برتری برسند.
در ابتدای وقت اضافه اول در دقیقه 93 مصطفی حاجتی از داماش گیلان با دریافت کارت قرمز از میدان اخراج شد.
تورج حق‌وردی داور مسابقه در نیمه اول این بازی پربرخورد، 5 کارت زرد به بازیکنان دو تیم نشان داد که علیرضا محمد و مجتبی شیری از پرسپولیس و مصطفی حاجتی، هادی سهرابی و امین ترکاشوند از داماش گیلان کارت زرد گرفتند.

آرفی مهاجم پرسپولیس در دقیقه یک مسابقه توپ را به تیر افقی دروازه‌ داماش گیلان کوبید که توپ پس از برخورد به زمین و روی خط دروازه خارج شد. این صحنه مشکوک بود.
پرسپولیس باید در مرحله یک چهارم به دیدار برنده دو تیم سپاهان و راه آهن برود.
ترکیب پرسپولیس:
علیرضا حقیقی، علیرضا نورمحمدی، سپهر حیدری، علیرضا محمد، مجتبی شیری، مجتبی زارع، حسین بادامکی (از دقیقه 73 تیاگو فراگو)، امیرحسین فشنگچی (از دقیقه 77 محمد منصوری)، هادی نوروزی (از دقیقه 58 سعید حلافی)، محمد نوری و اشپتیم آرفی

ترکیب داماش گیلان: میدرا نوویچ، سید علی حسینی، مهرزاد رضایی (از دقیقه 59 بهنام افشه)، علیرضا نظیف‌کار، مسعود میکاییلی، هادی سهرابی، مصطفی حاجتی، محمد آشیک، محمد رضا مهدوی، آدمیر آدروویچ (از دقیقه 83 علی امیری) و امین ترکاشوند (از دقیقه 62 هاملت میختاریان)
سرمربی: افشین ناظمی

/ 0 نظر / 3 بازدید