مظلومی: به خاطر استقلال دو سه موقعیت شغلی را از دست دادم


سر مربی جدیدتیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: منتظر تماس و مذاکره با باشگاه استقلال بودم و به همین دلیل چند موقعیت شغلی را از دست دادم.

 
 پرویز مظلومی در مورد حضورش در شاهین بوشهر گفت: با مسئولان باشگاه مذاکره کردم و به توافق نهایی رسیده‌ام اما هنوز قراردادی با این باشگاه امضا نکرده‌ام.شرط اصلی‌ام برای عقد قرارداد رسمی جذب بازیکن است زیرا دوست ندارم تجربه تلخ گذشته برایم تکرار شود.

 سرمربی سابق ابومسلم مشهد عنوان کرد: یک فهرست خرید 10 نفره به مدیران باشگاه شاهین بوشهر داده‌ام که 6 بازیکن لیگ برتری و 4 بازیکن لیگ دسته اول در آن هستند. در هر پست سه اولویت مشخص کرده‌ام تا مسئولان باشگاه با آن بازیکنان مذاکره کنند. اگر همه چیز طبق توافق‌ پیش برود از روز 25 خرداد تمرینات شاهین را آغاز خواهم کرد.روز شنبه یا یکشنبه هفته آینده هم به بوشهر سفر می‌کنم.

 مظلومی در مورد شایعه حضورش در استقلال برای فصل آینده گفت: من منتظر باشگاه استقلال بودم اما از این باشگاه با من تماسی گرفته نشد. حتی به خاطر استقلال دو سه موقعیت خوب شغلی را از دست دادم و به پیشنهادها پاسخی ندادم اما در نهایت تصمیم گرفتم به پیشنهاد شاهین بوشهر جواب بدهم زیرا دوست نداشتم در این فصل بیرون از گود فوتبال بنشینم و شایعه‌های بی‌اساس را بشنوم.

/ 0 نظر / 3 بازدید