و باز هم مارادونا گفت:دیه گو مارادونا با ابراز خوشحالی از پیروزی مقابل مکزیک تیمش را شایسته صعود به مرحله بعد و حضور در مراحل بالاتر دانست.

  در چهارمین دیدار از مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2010 آفریقای حنوبی تیم آرژانتین به چهارمین پیروزی متوالی خود دست یافت و با شکست مکزیک حریف آلمان در مرحله یک چهارم نهایی شد.

     دیگو مارادونا در نشست خبری بعد از بازی گفت: از این که به حقمان رسیدیم خیلی خوشحالم. فکر می کنم هیچ تیم دیگری به اندازه آرژانتین لیاقت قهرمانی ندارد. یک بار دیگر نشان دادیم تا چه اندازه از حریفان بهتر هستیم. برای مکزیکی ها متاسفم آنها لیاقت حضور در جمع هشت تیم پایانی را داشتند اما بدشانس بودند که در این مرحله با ما روبرو شدند.

  سرمربی آرژانتین درباره شرایط بازی گفت: بازی خوبی بود البته اتفاق های عجیبی هم در آن رخ داد. دو تیم از هم شناخت خوبی داشتند. می دانستیم که باید از چه قسمتی به حریف ضربه بزنیم و همین کار را هم کردیم. فکر می کنم تیم ما در طول 90 دقیقه تیم برتر میدان بود و مکزیک نتوانست خطری روی دروازه ما ایجاد کند.

  مارادونا با تقدیر از تلاش و جنگندگی بازیکنانش گفت: به تمام بازیکنان تبریک می گویم. آن ها شجاعانه در زمین جنگیدند و جا برای هیچ حرف و حدیثی باقی نگذاشتند. با وجود این که حریف قدرتمندی پیش رو داشتیم اما به راحتی می توانستیم توپ را در زمین به گردش درآوریم و از فوتبال لذت ببریم این یکی از مهم ترین تغییرات در تیم نسبت به چندماه گذشته است.

  آرژانتین با پیروزی مقال مکزیک راهی مرحله یک چهارم نهایی شد و در این مرحله 12 تیرماه در کیپ تاون به مصاف آلمان می رود.

دیدار آلمان و آرژانتین در مرحله یک چهارم نهایی یادآور دیدار این دو تیم در همین مرحله از رقابت های جام جهانی 2006 آلمان است. ژرمن ها امیدوارند بار دیگر خاطره خوش 4 سال گذشته را تکرار کنند و از سوی مقابل آرژانتینی ها در اندیشه انتقام از این حریف دیرینه هستند.

/ 0 نظر / 3 بازدید