نکونام: زندگی ورزشی‌ام در اوساسونا تمام می‌شود
ساعت ۱٠:٥٧ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳٩٠  کلمات کلیدی: ورزش ، فوتبال ، اوساسونا ، لالیگا


بازیکن ایرانی تیم فوتبال اوساسونای اسپانیا پس از تمدید قراردادش گفت: زندگی ورزشی‌ام در این تیم تمام می‌شود.

نکونام


    به نقل از سایت رسمی اوساسونا، جواد نکونام روز گذشته قرارداد خود را تا پایان سال 2013 تمدید کرد. مسعود شجاعی نیز قراردادش را مانند هم وطن خود تا پایان سال 2013 تمدید کرد.

نکونام در این خصوص به خبرنگار سایت رسمی باشگاه اوساسونا گفت: اینجا همه چیز را یکجا دارم، اوساسونا برای من فقط یک تیم نیست و امیدوارم روزهای درخشانی را در سال‌های پیش روی خود تجربه کنم.

وی خاطرنشان کرد: بسیار خوشحالم و معتقدم که بهترین اتفاق برایم رخ داده است. هم باشگاه و هم هواداران برای من بسیار عزیز هستند و برای آنها با تمام وجود بازی خواهم کرد. تا پایان عمر ورزشی خود در پامپلونا باقی خواهم ماند و به اوساسونا متعهد خواهم بود. پول در زندگی همه چیز نیست و امیدوارم در سال آینده به اهدافم که همان اهداف اوساسونا است برسم.

نکونام ادامه داد: اولین چیزی که در فکر من مهم است اوساسونا است و دوست نداشتم و ندارم که این تیم را ترک کنم. در اوساسونا دوستان خوبی دارم که همیشه مشوق من بوده‌اند. در تمام اسپانیا هوادارانی مانند هواداران اوساسونا ندیده‌ام، آنها هر بار که نیاز به کمکشان داشته‌ایم حضوری چشمگیر داشته‌اند. آنها در آخرین بازی ما سنگ تمام گذاشتند و ما واقعا مدیون آنها هستیم.

این بازیکن افزود: خانواده‌ام از من خواستند تا بازگردم ولی پدر و مادرم به پامپلونا آمدند و زندگی مرا دیدند و در نهایت تصمیم گرفتند تا بمانم و به کارم در اوساسونا ادامه بدهم.