سسک: نه آرسنال ، نه بارسا؛ فعلا فقط جام جهانی
ساعت ۱۱:۱۸ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٥ خرداد ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: اخبار جهان

ستاره اسپانیایی باشگاه آرسنال نمی خواهد فعلا درمورد آینده اش فکر کند.

سسک فابرگاس در صحبتهایی اعلام کرده که می خواهد فکر و ذکرش را برروی رقابتهای جام جهانی و عملکردش در تیم ملی اسپانیا متمرکز کند و بدین ترتیب خود را اندکی از جنجالهایی که در مورد تیمی که فصل بعد در آن توپ خواهد زد دور کرده است.

هفته گذشته، هفته ای پرتلاطم برای سسک بود، چرا که مسئولان بارسلونا برای خریداری ستاره سسک پیشنهادی را ارائه کردند که با پاسخ منفی سران آرسنال مواجه شد و تا امروز تلاشهای مسئولان تیم کاتالان برای جذب سسک به دربهای بسته خورده است.

به نظر می رسد که سسک دوست ندارد خود را درگیر چنین مسائلی کند. او این موضوع را به کناری گذاشته و تمرکزش را برروی عملکردش در تیم ملی اسپانیا قرار داده است.

سسک در صحبتهایی گفته:«بازی کردن در جام جهانی رویایی است که همیشه آن را در سر می پرورانم. این اتفاق آنقدر بزرگ و مهم است که به چیز دیگری فکر نمی کنم. عملکردم خوب است و آرامش خوبی دارم.»

سسک در ادامه صحبتهایش با بهره گیری از تجربه ای که دارد در پاسخ به سوالی در مورد احتمال انتقالش به بارسلونا و جنجالهایی که در این رابطه وجود دارد گفت:« این اولین باری نیست که من با شرایط مشابهی روبرو شده ام.اخیرا تمرکزم را برروی بازیابی و رهایی از بند مصدومیت قرار داده بودم و اکنون هم نهایت تلاشم را به کار می گیرم تا شروع خوبی با اسپانیا در جام جهانی داشته باشم.من آماده ام!!.»