انتقام مرفاوی از دایی با برتری برابر پرسپولیس 10 نفره
ساعت ٢:٢٠ ‎ب.ظ روز جمعه ٢۱ آبان ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: ورزش ، لیگ برتر ایران ، پرسپولیس ، مس کرمان



تیم فوتبال مس کرمان برابر پرسپولیس 10 نفره به برتری رسید و به رده سوم جدول صعود کرد.


دیدار مس و پرسپولیس از ساعت 16:30 در ورزشگاه باهنر کرمان و در حضور حدود 18 هزار تماشاگر برگزار شد و با برتری یک بر صفر مس خاتمه یافت.
نبی الله باقری‌ها در دقیقه 2 برای مس گلزنی کرد تا مس یک بر صفر در این دیدار به پیروزی برسد. مس 12 هفته است که در لیگ برتر شکست نخورده است.

هدایت ممبینی داور مسابقه به حسین بادامکی، هادی نوروزی، محمد نوری و علیرضا محمد از پرسپولیس و قاسم دهنوی، مصطفی سیفی و فرهاد سالاری و فراز فاطمی از مس کرمان کارت زرد نشان داد.
علیرضا نورمحمدی مدافع پرسپولیس در دقیقه 53 با دریافت کارت قرمز از میدان اخراج شد.
ساکت الهامی مربی تیم مس هم در دقیقه 78 از سوی داور از روی نیمکت مس اخراج شد.

با وجود این شکست پرسپولیس 27 امتیازی باقی ماند و همچنان در رده دوم جدول است و مس 26 امتیازی شد و به رده سوم جدول صعود کرد و با یک بازی بیشتر بالاتر از استقلال ایستاد. استقلال فردا در تهران میزبان شاهین بوشهر است.
مس با مربیگری مرفاوی در شرایطی این دیدار را برد که این مربی سال گذشته در دربی تهران مغلوب پرسپولیس شده بود و مرفاوی به نوعی توانست از دایی انتقام بگیرد.

ترکیب پرسپولیس:
علیرضا حقیقی، سید جلال اکبری(از دقیقه 53 مجتبی شیری)، علیرضا نورمحمدی، سپهر حیدری، علیرضا محمد، مازیار زارع، حسین بادامکی( از دقیقه 84 سعید حلافی)، امیر حسین فشنگچی، محمد نوری، هادی نوروزی، اشپتیم آرفی( از دقیقه 70 کریم باقری)


ترکیب مس کرمان:
علیرضا قدیری، نبی الله باقری‌ها، پیروز قربانی، فرهاد سالاری، میلاد فخرالدینی، فرزاد حسین‌خانی، مصطفی سیفی( از دقیقه 85 آندره دیاز)، ادینهو، احمد حسن‌زاده( شجاع خلیل‌زاده)، قاسم دهنوی، فراز فاطمی( از دقیقه 77 پائولو زالترون)