آخرین اخبار از دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس/ بلیت فروشی روز مسابقه
ساعت ٢:۳٧ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: ورزش ، فوتبال ، پرسپولیس ، استقلال


رئیس سازمان لیگ برتر از تقسیم جایگاه تماشاگران ورزشگاه آزادی بین طرفداران استقلال و پرسپولیس در شهر آورد تهران خبر داد.


عزیزمحمدی افزود: با وجود اینکه تیم استقلال میزبان مسابقه رفت شهرآورد سنتی تیم های استقلال و پرسپولیس خواهد بود اما استثنائا بخش روبروی جایگاه ورزشگاه آزادی بین تماشاگران استقلال و پرسپولیس تقسیم خواهد شد تا هواداران دوتیم مشکلی برای حضور در ورزشگاه و تماشای این مسابقه نداشته باشند.

 محمدی اضافه کرد: دیروز شنبه جلسه شورای تامین برای انجام هماهنگی های لازم جهت برگزاری مطلوب شهرآورد تهران برگزارشد و وظایف و مسئولیت های ارگان ها و دستگاه های زیربط نظیر نیروی انتظامی، آتش نشانی، اورژانس، اتوبوسرانی ، ورزشگاه آزادی و ...مشخص و مشکلی برای برگزاری این دیدار در روز جمعه 23 مهرماه وجود ندارد.

 وی در خصوص نحوه بلیت فروشی دیدارتیم های استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: بلیت فروشی این دیدار از ساعت 7 صبح روز جمعه در گیشه های بلیت فروشی ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد و امیدوارم این امر مانع از ازدحام تماشاگران بویژه هوادارانی که از شهرستانها به تهران می آیند شود.

 رئیس سازمان لیگ برتر همچنین پیرامون انتخاب داورشهرآورد تهران گفت: این مسابقه را همچون دیدارهای اخیریک داور ایرانی قضاوت خواهد کرد ولی برای پرهیز ازهرگونه حاشیه و فشار روحی بر روی داور نام گزینه مورد نظر روز پنج شنبه و قبل از شهرآورد از سوی کمیته داوران اعلام خواهد شد.

 شصت و نهمین شهرآورد سنتی تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس روز جمعه 23 مهرماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.