برد پر گل آلمان
ساعت ۱٠:٤٤ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٤ خرداد ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: اخبار جام جهانی2010

 

آلمان جام جهانی 2010 را با بردی پرگل آغاز کرد.


 مردان یوآخیم لو، سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان در آخرین مسابقه سومین روز رقابت های جام جهانی 2010 برابر استرالیا قرار گرفتند و در پایان این تیم را با نتیجه 4 بر صفر شکست دادند.


  این برد که با گلزنی لوکاس پودولسکی (7)، میروسلاو کلوزه (25)، توماس مولر (66) و کاکائو(70) رقم خورد، ژرمن ها را با 3 امتیاز و تفاضل گل 4+ به صدر جدول گروه چهارم رقابت های جام جهانی فرستاد.


  در این مسابقه که به داوری مارکو آنتونیو رودریگس موره نو از مکزیک و در ورزشگاه موزس مابهیدای شهر دوربان انجام شد، استرالیا از دقیقه 56 با اخراج تیم کاهیل 10 نفره بازی می کرد. مردان پیم فربیک،‌ سرمربی هلندی استرالیا در این بازی بسیار ضعیف ظاهر شدند و هیچ نشانی از تیم مقتدر در رقابت های انتخابی جام جهانی در قاره آسیا نداشتند.


 آلمان با این برد پر گل و نمایش هماهنگ خود را یکی از مدعیان جام جهانی 2010 معرفی کرد. ژرمن ها در دوره پیش رقابت ها به عنوان سوم دست یافته بودند. آیا تابستان افسانه ای دیگری برای فوتبال آلمان در راه است؟


 هر سه بازی روز یکشنبه جام جهانی با یک بازیکن اخراجی همراه بود. داوران در بازی اسلونی - الجزایر و غنا - صربستان هم از کارت های قرمز خود استفاده کرده بودند.


 در گروه چهارم رقابت های جام نوزدهم آلمان و غنا با 3 امتیاز و به خاطر تفاضل گل در مکان های اول و دوم ایستاده اند. صربستان و استرالیا نیز سوم و چهارم هستند.