حضور یک بازیکن برزیلی در تیم فوتبال مس کرمان
ساعت ۱۱:٤۳ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢۳ خرداد ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: اخبار نقل و انتقالات

 

مدیرعامل باشگاه مس کرمان گفت: "نئا ندرو" برزیلی با عقد قراردادی 2 ساله به تیم فوتبال مس کرمان پیوست تا در فصل آینده این تیم را در رقابت های لیگ برتر فوتبال همراهی کند.


 فتح اله نژادزمانی افزود: تمدید قرارداد با "ادر لوسیانو ادینهو" دیگر بازیکن برزیلی فصل قبل تیم مس کرمان نیز با توافق وی با باشگاه قطعی شده است و قصد داریم دو بازیکن خارجی دیگر نیز جذب کنیم.
 وی تاکید کرد: "پائلو زالترون" دیگر بازیکن برزیلی فصل قبل تیم مس کرمان تاکنون با باشگاه مذاکره نکرده و حتی مدیر برنامه های وی نیز برای مذاکره به مسوولان باشگاه مس کرمان مراجعه نکرده است.
 وی با بیان اینکه تاکنون بر اساس مقررات فدراسیون فوتبال برای جذب بازیکن عمل کرده ایم، تصریح کرد اگر تمامی باشگاه ها سقف قراردادها را با بازیکنان رعایت کنند قیمت دستمزد مورد درخواست بازیکنان پایین خواهد آمد.
 نژاد زمانی اظهار داشت: فدراسیون به راحتی می تواند بازیکنان را بر اساس توانایی آنها و همچنین سابقه و حضور در میادین مختلف سطح بندی کند تا برخی از بازیکنان زیادتر از سطح خود دستمزد نخواهند.
 مدیرعامل باشگاه مس کرمان ادامه داد سه شنبه هفته جاری تمرینات تیم مس در کرمان با حضور سرمربی و بازیکنان تیم آغاز خواهد شد و تا آن هنگام قصد داریم در صورت امکان چند بازیکن لیگ برتری فوتبال ایران را جذب کنیم.
 وی افزود: پس از برگزاری اردوی آماده سازی اولیه برای هماهنگی بیشتر بازیکنان در ترکیب تیم و انجام تمرینات هوازی از چهارم تیرماه اردویی  12 روزه را در ترکیه برگزار خواهیم کرد و در طول برپایی اردو نیز 2 دیدار تدارکاتی خواهیم داشت.
 نژادزمانی خاطر نشان کرد: هنوز حریفان مس در دیدارهای تدارکاتی مشخص نیستند اما قصد داریم با انتخاب دو تیم خوب ترکیه سطح برگزاری این اردو را بالا ببریم.