نامجو مطلق: فصل آینده تیم استقلال را در لیگ برتر همراهی نمی کنم
ساعت ٦:۱٠ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٢ خرداد ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:


مربی سابق تیم فوتبال استقلال گفت: از این پس فقط به عنوان سرمربی به کار خود ادامه می دهم و به همین دلیل،کادر فنی تیم استقلال را در لیگ برتر همراهی نخواهم کرد.


  مجید نامجو مطلق گفت : طی چند روز گذشته مذاکراتی با پرویز مظلومی، سرمربی جدید تیم استقلال ،برای حضور در کادر فنی این تیم انجام داده ام، اما به دلایلی که گفتم، دیگر به این تیم بازنخواهم گشت.
 وی گفت: چند پیشنهاد از لیگ یک و لیگ برتر دارم که تا قطعی نشدن آنها نامی از این تیم ها نخواهم برد.
 نامجو مطلق در خصوص انتخاب پرویز مظلومی به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: او سال ها در استقلال حضور داشته و از این تیم شناخت بسیار خوبی دارد.
 وی اظهار داشت: از کار کردن در کنار مظلومی لذت می برم، اما دیگر قصد ندارم به عنوان نفر دوم به کار خود ادامه دهم.
 نامجو مطلق در خصوص تغییرات به وجود آمده در مدیریت باشگاه استقلال گفت: واعظ آشتیانی و فتح اله زاده از مدیران توانمند ورزش ایران هستند و توانایی اداره این باشگاه را دارند.
 وی افزود: واعظ آشتیانی در طول دوران مدیریتش در باشگاه استقلال توانایی های خود را بخوبی نشان داده است و اطمینان دارم اگر مشکلات مالی باشگاه برطرف می شد، او می توانست عملکرد بهتری داشته باشد.
 وی ادامه داد: فتح اله زاده نیز سال ها در استقلال حضور داشته و با وجود جدایی واعظ آشتیانی از این تیم گزینه مناسبی برای اداره این باشگاه بود.
 نامجو مطلق در خصوص جدایی بازیکنان صاحب نام تیم استقلال در پایان لیگ نهم گفت: با توجه به اینکه مدیریت گذشته باشگاه فرصت جذب بازیکنان جانشین را در اختیار نداشت در حال حاضر سرمربی تیم کار دشواری برای پر کردن جای این بازیکنان دارد.
 وی در خصوص چگونگی جذب سه بازیکن جدید استقلال در پایان لیگ نهم اظهار داشت: از این موضوع بی اطلاع هستم و بر خلاف شایعات اخیر، از جذب این افراد کاملا بی اطلاع بودم.
 نامجو مطلق با انتقاد از بی اعتمادی مدیران باشگاه ها به مربیان جوان گفت: تعدادی از مربیان حاضر در فوتبال ایران به صورت چرخشی کار خود را دنبال می کنند و با جدایی از تیم خود هدایت تیم دیگری را برعهده می گیرند. 
 وی ادامه داد: بی اعتمادی مدیران باشگاه ها به مربیان جوان مانع از رشد فوتبال ایران شده است.
 نامجو مطلق افزود: دلیل اصلی بی اعتمادی مدیران باشگاه ها به مربیان جوان بی ثباتی آن ها است و این افراد برای حفظ جایگاه خود ما را قربانی می کنند.
 وی با اشاره به نقش رابطه ها در فوتبال ایران گفت: متاسفانه این موضوع را در فوتبال ایران نمی توان نادیده گرفت و برای موفقیت در این رشته ورزشی نیاز به رابطه های قوی است.