مخالفت رسمی سپاهان با حضور قلعه‌نویی در استقلال
ساعت ٦:٢٥ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٠ خرداد ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:


باشگاه سپاهان با درخواست علی فتح‌الله‌زاده برای حضور امیر قلعه‌نویی در استقلال مخالفت کرد.


 قائم مقام باشگاه سپاهان درباره اظهار نظر فتح‌الله‌زاده که گفته بود قلعه‌نویی گزینه اصلی استقلال است و او هم در صورت کسب رضایت سپاهان حاضر به بازگشت به تهران است،‌گفت: ممکن است قلعه‌نویی گزینه اصلی آقای فتح‌الله‌زاده باشد اما او کارش را با سپاهان شروع کرده و چند روزی است که تیم را تمرین می‌دهد. من تعجب می‌کنم که چرا چنین اظهارنظری صورت گرفته چرا که ما بر اساس برنامه قلعه‌نویی یارگیری کردیم و برنامه‌هایمان را هم تنظیم کردیم.

 تابش درباره ابراز علاقه قلعه‌نویی برای بازگشت به استقلال در صورت رضایت باشگاه سپاهان گفت: قلعه‌نویی چون می‌دانسته که باشگاه سپاهان رضایت نمی‌دهد چنین حرفی زده است. همان قدر که استقلالی‌ها قلعه‌نویی را دوست دارند ما هم او را دوست داریم.

 وی در پاسخ به این سوال که آیا فکر نمی‌کنید ثبت نشدن قرارداد قلعه‌نویی در هیات فوتبال اصفهان چنین صحبت‌هایی را مطرح کرده است گفت: تا اوایل هفته آینده قرارداد قلعه‌نویی ثبت می‌شود. ضمن اینکه ما برای قول شفاهی قلعه‌نویی از صد تا سند ارزش بیشتری قائل هستیم.

 تابش در پایان گفت: مطمئن باشید تحت هیچ شرایطی ما با حضور قلعه‌نویی در استقلال موافقت نمی‌کنیم اما در عین حال برای استقلال هم آرزوی موفقیت داریم.