برنامه‌ تیم‌های ملی اعلام شد
ساعت ٦:۱٥ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٠ خرداد ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: تیم ملی

 

سرپرست کمیته تیم های ملی اردوهای خارجی تیم های ملی را در رده های مختلف سنی تشریح کرد.


   فریدون معینی درباره اردوهای تیم های ملی بزرگسالان گفت: این تیم از 20 تیرماه تا دو مرداد ماه به اتریش خواهد رفت تا در کمپ تمرینی اتریش اردوی را برپا کند. پس از بازگشت از اتریش ، استراحت خواهد کرد. تیم ملی 12 شهریور با تیم ملی چین دیدار خواهد کرد. چهار روز بعد یعنی 16 شهریور تیم ملی به سئول خواهد رفت تا یک دیدار تدارکاتی با تیم ملی کره جنوبی برگزار کند. به این ترتیب تا پیش از آغاز رقابت های جام ملتهای آسیا که از 17 دی تا 9 بهمن در قطر برگزار خواهد شد برنامه های تیم ملی شامل اتریش ، چین و کره جنوبی خواهد بود ضمن اینکه قصد داریم پیش از آغاز رقابت های جام ملتهای آسیا یک اردوی یک هفته ای در حوالی قطر که احتمالا در امارات خواهد بود برگزار کنیم . البته این نکته نباید فراموش شود که شهریور امسال تیم ملی بزرگسالان با نفرات اصلی در رقابت های غرب آسیا شرکت خواهد کرد.


 معینی درباره برنامه های تیم ملی امید گفت : تیم ملی امید از 1 تا 9 مرداد به مجارستان خواهد رفت تا در کمپ مجارستان تمریناتش را دنبال کند. بازیکنان تیم امید ششم مرداد به ایران بازخواهند گشت. ضمن اینکه شهریورماه امسال رقابت های انتخابی المپیک 2012 لندن که به صورت رفت و برگشت است، آغاز خواهد شد. تیم ملی امید یک سفر لهستان را هم در پیش رو دارد و در تاریخ 13 شهریور با تیم ملی لهستان یک دیدار تدارکاتی برگزار خواهد کرد. البته لهستانی ها هم به ایران خواهند آمد و در تاریخ 17 مهر با تیم ملی امید دیداری دوستانه برگزار خواهد کرد. تیم ملی امید در نهایت آبان ماه امسال به چین خواهد رفت تا در المپیک آسیایی گوانجو شرکت خواهد کرد.


  فریدون معینی درباره برنامه های تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: این تیم ماه آینده جهت شرکت در یک تورنمنت با حضور بهترین تیم های اروپایی به مجارستان خواهد رفت و این تیم برای رقابت های المپیک ساحلی آسیا امسال که در عمان برگزار می شود ، آماده می‌شود.


 سرپرست کمیته تیم های ملی درباره برنامه های تیم ملی زیر 19 سال گفت: این تیم 10 تا 12 تیرماه در بحرین اردو خواهد داشت و در این مدت با تیم جوانان بحرین یک بازی تدارکاتی انجام خواهد داد. 20 تیر تا 3 مرداد در آلمان و در یک کمپ اردو خواهد زد. 18 تا 21 مرداد برای حضور در تورنمنت لوبانوفسکی به اوکراین خواهد رفت. همچنین در تاریخ هایی که قبلا اعلام شده تیم های ملی جوانان ژاپن و الجزایر اواخر خرداد و اوایل تیر به تهران خواهند آمد تا هر کدام در دو بازی تدارکاتی مقابل تیم ملی جوانان ایران قرار بگیرند. ضمن اینکه مهرماه امسال تیم ملی جوانان به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا به چین خواهد رفت.


 معینی درباره برنامه های تیم ملی زیر 16 سال گفت: این تیم که خود را برای شرکت در قهرمانی نوجوانان آسیا آماده می کند سوم مرداد تا پانزدهم مرداد به آلمان خواهد رفت تا در کمپ آلمان اردو بزند. همچنین پس ازپایان اردو مستقیم به اردن خواهد رفت تا از 15 تا 21 مرداد با تیم های عراق و اردن 2 بازی تدارکاتی برگزار کند.


 سرپرست کمیته تیم های ملی در باره برنامه تیم های بانوان گفت: تیم ملی دختران زیر 15 سال ایران 18مرداد تا 4 شهریور در رقابت های المپیک سنگاپور شرکت خواهد کرد. این تیم اردوهایی در مناطق شمالی ایران که آب و هوایی شبیه سنگاپور دارد برگزار خواهد کرد. ضمن اینکه کمیته تیم های ملی برای تیم ملی زیر 19 سال که قصد شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا در مهر ماه را دارد، اردوهایی تدارک دیده که بزودی اعلام خواهد شد. همچنین تیم ملی فوتبال بزرگسالان که آبان ماه در رقابت های گوانگجو شرکت خواهد کرد برنامه هایی تدارکاتی خواهد داشت که آن هم بزودی اعلام خواهد شد. ضمن اینکه تیم ملی فوتسال بزرگسالان که قرار است مهر ماه امسال در رقابت های فوتسال غرب آسیا شرکت کند احتمالا در امارات اردویی برپا خواهد کرد. همچنین برنامه تیم ملی فوتبال زیر 16 سال که 11 تا 17 آبان ماه سال جاری در رقابت های مقدماتی آسیا شرکت خواهد کرد اردوهای آماده سازی خواهد داشت.