منفورترین‌های جام جهانی 2010
ساعت ۱٠:٢٢ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: جام جهانی2010 ، ورزش

منفورترین های جام جهانی 2010

در آستانه نوزدهمین دوره رقابتهای فوتبال جام‌ جهانی 2010؛ تیم ملی فوتبال آلمان، دیه گو مارادونا سرمربی آرژانتین و کریستیانو رونالدو بازیکن تیم ملی پرتغال منفورترین های این جام معرفی شدند.  برپایه این گزارش، دو تیم منفور حاضر در رقابت های جام جهانی به این شرح اعلام شده اند:

 1- آلمان: آلمانها به دلیل پیشینه تاریخی خود به عنوان منفورترین تیم این دوره از رقابت ها معرفی شده است.

 2- فرانسه: فرانسوی ها به دلیل تباه کردن حق جمهوری ایرلند در راه حضور در رقابت های جام جهانی 2010، به عنوان تیم دوم این رقابت ها از حیث نفرت انگیز بودن قرار دارند. فرانسه با گلی که تیه ری آنری با دست وارد دروازه ایرلند کرد جواز حضور در این رقابت ها را به دست آورد.

بازیکنان منفور:

منفورترین بازیکن جام جهانی 2010 کریستیانو رونالدو، بازیکن تیم ملی فوتبال پرتغال، است.

بر این اساس سه بازیکن منفور جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی به شرح زیر معرفی شدند:

 1- کریستیانو رونالدو: ملی پوش پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید به دلیل خودخواهی و خودپسندی به عنوان منفورترین بازیکن انتخاب شده است. این بازیکن در دوره پیشین رقابت ها در دیدار تیم های پرتغال - انگلستان باعث اخراج وین رونی شد.


 2- جان تری: کاپیتان پیشین تیم ملی انگلستان به دلیل رابطه غیراخلاقی ، یکی از بازیکنان منفور این دوره از رقابت هاست.

 3- دیدیه دروگبا: ملی پوش ساحل عاج به دلیل شیرجه های آشکارا، شبیه سازی در زمین، فریب داوران و گرفتن پنالتی عنوان سومین بازیکن منفور رقابت های جام جهانی را به خود اختصاص داده است.

منفورترین مربی:

 مارادونا " سرمربی تیم ملی آرژانتین " که مجموعه ای از بهترین بازیکنان از جمله لیونل مسی، کارلوس ته وز، میلیتو، آگوئرو، ماسکرانو و هیگواین را در اختیار دارد، منفورترین مربی جام جهانی 2010 لقب گرفته است.

 مارادونا به رفتارهای تهاجمی و فحاشی علیه روزنامه نگاران شهره است و گل با دست متقلبانه در رقابت های جام جهانی 1986 در دیدار با انگلستان از خاطر هیچکس پاک نمی شود.

 نوزدهمین دوره رقابتهای فوتبال جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی 21 خرداد با دیدار تیم های ملی فوتبال آفریقای جنوبی و مکزیک آغاز خواهد شد و تا 20 تیر ادامه می یابد.