شریفی: محرومیت منشوری های لیگ برتر فوتبال تابع حکم کمیته انضباطی است
ساعت ٤:٠٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٩ خرداد ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:


رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کشور گفت: محرومیت مربیان و بازیکنان منشوری برای فصل آینده فوتبال فقط تابع حکم کمیته انضباطی است.


 مجتبی شریفی اظهار داشت: در خصوص منشوری بودن مربیان فوتبال در لیگ آینده و اختلاف های موجود در این زمینه جلسه ای را با حضور علی کفاشیان، مهدی تاج و عزیز محمدی مسوولان فدراسیون فوتبال برگزار خواهیم کرد.
 وی با اشاره به اینکه تنها حکم کمیته انضباطی در محرومیت ها تاثیر دارد، تاکید کرد: یقینا خروجی این نشست به تمام بحث ها و مسائل در این زمینه پایان خواهد داد چرا که محرومیت ها فقط تابع حکم کمیته انضباطی و آن هم مستند به دلیل است.
 رئیس کمیته انضباطی همچنین در خصوص اظهار نظرهای برخی مربیان مبنی بر ناپاکی های موجود در فوتبال یادآور شد: این صحبت ها باید مستند و مستدل باشد و در غیر اینصورت محرومیت شدیدی در انتظار کسانی خواهد بود که اینگونه مسائل را در فوتبال مطرح می کنند.
 شریفی خاطرنشان ساخت: تاکنون به اندازه کافی به کسانی که ادعایی برای ناپاکی در فوتبال داشته اند وقت داده ایم تا دلایل خود را ارایه دهند، ولی این موضوع تاکنون از سوی مدعیان ارایه نشده است.
 وی ادامه داد: به همین خاطر و برای احترام به افکار عمومی در فصل آینده با کسانی که با اظهار نظرهای بی دلیل و اتهام به یکدیگر، فضای فوتبال را نامناسب نشان می دهند برخوردهای جدی صورت خواهد گرفت.
 رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در ادامه سخنانش درباره پرونده اختلاف مالی بین علی دایی و فدراسیون فوتبال گفت: قرار است تا پایان هفته جاری نشستی بین "حسن زاده" مشاور حقوقی فدراسیون و "عسگری پیش بین" وکیل حقوقی علی دایی برگزار شود که کمیته انضباطی در صورت عدم توافق طرفین، رای خود را حداکثر ظرف سه روز پس از این نشست اعلام می کند.