بنیتز سرمربی اینتر میلان شد
ساعت ۱٢:٢۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٩ خرداد ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: اخبار جهان


سرمربی فصل پیشین لیورپول به تیم اینتر میلان ایتالیا پیوست.


 رافائل بنیتز، سرمربی فصل پیشین تیم لیورپول انگلیس، با مقامات باشگاه اینتر میلان ایتالیا برای سرمربیگری این تیم به توافق رسید.

 ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه اینتر میلان ایتالیا، با ذکر این مطلب بر روی وب سایت رسمی این باشگاه اعلام کردند پس از مذاکرات فراوان دو طرف به توافق رسیده اند و در روز چهارشنبه بنیتز به طور رسمی به عنوان سرمربی این تیم معرفی خواهد شد.

 پیوستن بنیتز به اینتر میلان هشت روز پس از آن صورت گرفت که خوزه مورینیو سرمربی پیشین اینتر میلان به رئال مادرید اسپانیا پیوست.

 بنیتز پنجاه ساله در حالی شش روز پیش لیورپول را در توافقی دو جانبه با مقامات این باشگاه ترک کرد که در سال دو هزار و چهار جانشین ژرارد هولیه در پست سرمربیگری این تیم شد و آنرا را در همان سال به مقام قهرمانی لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا رساند و در سال دو هزار و هفت نیز این تیم را برای بار دوم به دیدار نهایی این رقابتها رهنمون شد.

 سال گذشته بنیتز قرار داد خود را تا سال دو هزار و چهارده تمدید کرد اما حذف زود هنگام از رقابتهای فوتبال لیگ اروپا(یورو کاپ) و کسب مقام هفتم در رقابتهای فوتبال لیگ برتر انگلیس سبب شد تا وی از مقام خود استعفاء دهد.