وحید هاشمیان رسما از بوخوم جدا شد
ساعت ۱٢:٢۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٩ خرداد ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: اخبار نقل و انتقالات


مذاکرات صورت گرفته بین باشگاه بوخوم آلمان و مدیربرنامه‌های وحید هاشمیان بی‌نتیجه ماند تا مهاجم پیشین تیم ملی ایران رسما از این تیم آلمانی جدا شود و پیشنهاداتی از آلمان و تیم های داخلی لیگ ایران را بررسی کند.


 این بازیکن ایرانی که سابقه حضور در جام جهانی با تیم ملی فوتبال کشورمان را دارد روز چهارشنبه ضمن تایید این خبر اظهار داشت: "مدیر برنامه‌هایم با بوخوم در مورد مسائل مالی و پیشنهاد این تیم به مذاکره نشست، اما به‌دلیل آنکه توافقی حاصل نشد، ادامه همکاری مقدور نبود."

 وی در ادامه همچنین خاطرنشان کرد: "من برای بوخوم آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم سال آینده این تیم به دسته یک بوندس‌لیگا صعود کند."

 مهاجم پیشین تیم‌های بوخوم و بایرن مونیخ آلمان تصریح کرد: "به‌دلیل دست نیافتن به توافق مالی و اینکه بوخوم به دسته دوم سقوط کرده از این تیم جدا شده‌ام."

 وی درباره وضعیت فعلی اش اظهار داشت: "فعلاً در حال انجام امور شخصی هستم. محل سکونتم را به هامبورگ انتقال داده‌ام و بزودی در سمیناری 3 روزه در خصوص مربیگری جوانان شرکت خواهم کرد. پس از آن نیز به استراحت می‌پردازم."

 هاشمیان در پایان در مورد آینده اش گفت:" اگر پیشنهاد خوبی از ایران یا آلمان داشته باشم در موردشان تصمیم‌گیری می‌کنم و شاید هم در دوره مربیگری شرکت کنم."