استقلال در بازی با پرسپولیس شرکت نمی‌کند
ساعت ۱٢:۱٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٩ خرداد ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

تیم فوتبال جوانان استقلال روز شنبه و از سری رقابت‌های جوانان تهران باید به مصاف پرسپولیس برود اما از آنجا که قرار است این بازی در ورزشگاه شهید هرندی برگزار شود و باشگاه استقلال نیز باید به خاطر بازی در این ورزشگاه پولی به حساب هیات فوتبال بریزد، از همین رو مسئولان این تیم تهدید کردند که در این دیدار حضور پیدا نخواهند کرد.


ناصر فریاد شیران مدیر فنی تیم‌های پایه استقلال در این خصوص گفت: با توجه به اینکه در این دیدار میزبان هستیم می‌خواهیم مثل تمام فصل در ورزشگاه مرغوب‌کار که استادیوم اختصاصی خودمان است، بازی کنیم اما هیات فوتبال بازی با پرسپولیس را به ورزشگاه هرندی منتقل کرده و بابت زمین این مسابقه نیز مبلغی را خواستار شده است.

وی تاکید کرد: در حال حاضر هیات مدیره باشگاه استقلال استعفا کرده و وضعیت مالی اصلا مساعد نیست. سؤال من این است چرا هیات فوتبال که وضعیت باشگاه استقلال را می‌داند، پافشاری می‌کند این دیدار را در ورزشگاه شهید هرندی برگزار کند و بابت آن از ما پول طلب شود.

وی گفت: جالب اینجاست که باشگاه استقلال به خاطر بلیت‌فروشی مسابقاتش در طول فصل از سازمان لیگ طلب‌کار است اما آنها مصرانه خواهان پرداخت پول ورزشگاه شهید هرندی هستند. اگر وضعیت تغییر نکند، صراحتاً اعلام می‌کنم در دیدار مقابل پرسپولیس حاضر نخواهیم شد.
تیم جوانان استقلال روز شنبه از ساعت 17:30 باید به مصاف جوانان پرسپولیس برود.