ایگواین رسما تا سال 2016 با رئال تمدید کرد
ساعت ۱٠:۳٧ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: اخبار جهان


توافقات نهایی برای تمدید ستاره آرژانتینی حاصل شده بود و تنها رسمی شدن این توافقات باقی مانده بود که طبق اعلام سران باشگاه رئال این اتفاق روز دوشنبه رخ داد.


  اکنون همه چیز رسمی است. سران باشگاه رئال مادرید در خبری از تمدید قرارداد گونسالو ایگواین برای سه فصل دیگر خبر دادند و بدین ترتیب این ستاره آرژانتینی تا 30 ژوئن سال 2016 سفیدپوش خواهد بود.

 ایگواین 22 ساله اکنون وپس از نمایش خیره کننده اش در رقابتهای فصل گذشته رقابتهای لالیگا، قراردادش را به طور رسمی با کهکشانی ها تمدید کرد. گونسالو با 27 گل برترین گلزن رقابتهای فصل قبل رئال لقب گرفت و پس از لیونل مسی، دومین گلزن برتر رقابتهای لالیگا بود.

 این اتفاق در حالی رخ داد که پدر و مدیربرنامه های ایگواین چند روزی را مشغول مذاکره با سران باشگاه مادریدی بود. دراین میان سران رئال جزئیات بیشتری را نیز از قرارداد ایگواین اعلام کرده اند.

 پیپیتا در ازای هر یک از 6 سال حضورش در رختکن برنابئو، مبلغ 3.5 میلیون یورو دریافت خواهد کرد. این در حالی بود که مبلغ دستمزد سالانه قبلی ای که ایگواین دریافت می کرد، کمتر از یک میلیون یورو بود.

 بدین ترتیب سران باشگاه مادریدی با تمدید قرارداد سوپراستار آرژانتینی شان، به شایعاتی مبنی بر احتمال جدایی ایگواین پایان دادند.