کهکشانی‌ها خواهان حضور جرارد در برنابئو
ساعت ۸:۳٦ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٧ خرداد ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: اخبار جهان


طبق نظرسنجی صورت گرفته در بین هواداران تیم رئال مادرید، استیون جرارد محبوب‌ترین چهره در بین هواداران برای انتقال به نیمکت کهکشانی‌هاست.


روزنامه مارکا، چاپ اسپانیا، این نظرسنجی‌ را روی سایت رسمی این نشریه قرار داد و از هواداران خواست بازیکن محبوب خود را انتخاب کنند.

در این نظرسنجی بیش از 38 هزار نفر شرکت کردند و 63 درصد از هواداران خواهان انتقال کاپیتان لیورپول به برنابئو شدند.

بعد از پیوستن ژوزه مورینیو به تیم رئال مادرید، شایعات حضور این هافبک انگلیسی در رختکن کهکشانی‌ها قوت گرفت.

ژوزه مورینیو که در زمان فعالیت در تیم چلسی تلاش کرده بود استیون جرارد را به جمع آبی‌پوشان لندنی اضافه کند، این بار قصد دارد این هافبک بازی‌ساز را به اسپانیا بیاورد.

آقای خاص در اولین نشست خبری بعد از پیوستن به تیم رئال مادرید، از بازیکنان مورد علاقه‌اش نام برد و گفت: ما نیاز به یک "هافبک همه کاره" داریم. تعبیری که بیشتر از همه در مورد استیون جرارد استفاده می‌شود.

استیون جرارد که فصل چندان موفقی را با تیم لیورپول پشت سر نگذاشت، با جدایی رافائل بنیتس به احتمال فراوان این تیم را ترک خواهد کرد. سران باشگاه رئال مادرید قصد دارند از این فرصت استفاده کنند و این بازیکن ارزشمند را به برنابئو بیاورند.

به نظر می‌رسد ژوزه مورینیو قصد دارد خط هافبک تیمش را بیش از پیش قدرتمند کند تا در مصاف با رقیب سنتی‌اش بارسلونا چیزی کمتر نداشته باشد.

کهکشانی‌ها فصل گذشته هم بازیکنان بزرگی مانند کاکا، ژابی آلونسو و کریستیانو رونالدو را به خدمت گرفتند اما باز هم در کورس قهرمانی مغلوب بارسلونا شدند و برای دومین سال پیاپی، بدون کسب هیچ عنوان قهرمانی، فصل را به پایان بردند.