اجازه رییس فیفا برای فروش آخرین مرحله از بلیت‌های جام جهانی
ساعت ٤:۱٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٧ خرداد ۱۳۸٩  کلمات کلیدی: جام جهانی2010 ، اخبار جهان


رییس فدارسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) شب گذشته اجازه داد تا آخرین مرحله از فروش بلیت‌های بازی‌های جام جهانی آفریقای جنوبی روز دوشنبه آغاز شود.


سب بلاتر در سخنانی اعلام کرد: این بلیت‌ها مخصوص شهروندان آفریقای جنوبی بوده تا آن دسته از کسانی که تاکنون موفق به تهیه آن نشده اند در سه روز مانده به آغاز این بازی‌ها نسبت به خرید آنها اقدام کنند.

وی از این نوع بلیت‌ها به عنوان بلیت‌های اولیه آخرین مرحله نام برد و افزود: این دسته از بلیت ها، بلیت‌های رزرو شده اینترنتی قبلی هستند که رزروکنندگان آنها تا این لحظه بنا به دلایل مختلف موفق به خرید آنها نشده بودند.

رییس فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) ادامه داد: این موضوع فرصتی برای شهروندان آفریقای جنوبی فراهم آورد تا بتوانند بازی‌های جهانی در خانه را تماشا کنند.

گفتنی است، قیمت معمولی این بلیت‌ها که بازی‌های افتتاحیه، نهایی و رده بندی را شامل نمی‌شود ابتدا ‪ ۵۰۰‬رند (‪ ۷۵‬هزار تومان) بود اما در واپسین لحظات، فیفا قیمت آن را به ‪ ۲‬هزار و ‪ ۱۰۰‬رند (حدود ‪ ۳۰۰‬هزار تومان) رساند قیمت بلیت‌های بازیهای افتتاحیه و اختتامه و بازی‌های رده بندی چهار برابر قیمت اعلام شده می‌باشد.